2726

من ٩کیلو وزن کم دارم قد١٧۰وزن۵۴ بنظرتون روزی چقد کالریذمصرف کنم؟٣۰۰۰تا مصرف کنم تا عید به وزن۶٣میرسم؟تجربه داراش بگن 

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید ولی خیلی خندیدم ،چقدر ما ادمای ناراصی هستیم،

من به شخصه دوست دارم لاغر درحد ۴۰ کبلو باشم 🤭شما برعکس من 

موفق باشید.

وقتى واقعا چیزى را بخواهید راهى براى به دست آوردنش پیدا خواهید کرد اما وقتى از ته دل خواستار چیزى نباشید برایش بهانه جور مى‌کنید.
2728
خوش بحاااالتوووون  پیتزا بخورید پیتزاااااا😭😭😭 کیک خامه ای😭😭 قورمه سبزی😭😭😭 بستنی😭😭 ...

😂😂😂😂😂

وقتى واقعا چیزى را بخواهید راهى براى به دست آوردنش پیدا خواهید کرد اما وقتى از ته دل خواستار چیزى نباشید برایش بهانه جور مى‌کنید.
من از دیروز شروع کردم منم 10 کیلو کم دارم اگه 500کالری بیشتر استفاده کنه در هفته نیم کیلو اضافه می ...

ینی ٣۵۰۰تا کالری در روز درسته؟؟شما با چه روشی پیش میری؟اپلیکیشن خاصی داری؟

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢
خوش بحاااالتوووون  پیتزا بخورید پیتزاااااا😭😭😭 کیک خامه ای😭😭 قورمه سبزی😭😭😭 بستنی😭😭 ...

عزیزمممم😂😂😂

عزیزمممم😂😂😂

😭😭😭😭

من از دیروز مانکن رو نصب کردم.شش ‌کیلو تا عید کم کنم

دارم میمیرمممم😬

قورمه سبزی دیشب داشتیم با آه نگاش میکردم.الان میرم سر یخچال شیرینی نگاه میکنم میگم وصف العشق نصف العشق😅😅 

اخه تفاوت تا کجااااااا..منم همون ۶۳ نلتی ام با اختلاف قد زیاد با شما😐😐

ببخشید ولی خیلی خندیدم ،چقدر ما ادمای ناراصی هستیم، من به شخصه دوست دارم لاغر درحد ۴۰ کبلو باشم 🤭ش ...

عزیزم ما همه تناسب اندام میخایم همونقد ک چاق بودن خوب نیس لاغری افراطی هم بده من قبلا ۴٣بودم مث چوب خشک بودم چ معنی میده اخه این وزن چیش خوبخ

ینی ٣۵۰۰تا کالری در روز درسته؟؟شما با چه روشی پیش میری؟اپلیکیشن خاصی داری؟

من قدم کوتاه تره نسبت ب شما

کالری عادیم 1591

واسه نیم کیلو در هفته باید 2091 استفاده کنم

ولی من  دیروز تا خرخره خوردم😅😅😅

شد 2779کالری

از کالری شمار مانکن استفاده میکنم

اینجوری انگیزم بیشتر شده واسه غذا خوردن

😭😭😭😭 من از دیروز مانکن رو نصب کردم.شش ‌کیلو تا عید کم کنم دارم میمیرمممم😬 قورمه سبزی ...

من کرفس نصب کردم وزن ایده المو ۶٣گفته قبلشم مانکن داشتم ...من زیاد میخورما اما نمیدونم چرا چاق نمیشم😂عاخی درکت میکنم بده یچیزو بخای و نتونی بخوریش انشالله ب وزن دلخواهت برسی عزیزم

من قدم کوتاه تره نسبت ب شما کالری عادیم 1591 واسه نیم کیلو در هفته باید 2091 استفاده کنم ولی من & ...

من از کرفس استفاده میکنم اگه مانکن بهتره تا مانکن رو بریزم باز..من امروز٣۰۰۰تا تا الان کالری مصرف کردم ی خانوم اینجا میخاست اضاف کنه میگفت۵۰۰۰تا در روز مصرف میکنم😂حالا بنظرت کرفس یا مانکن؟

فقط عزيزم باشگا هم برو در کنارش ک شکم نکنی چون وقتی زیاد میخوری اول شکم بالا میاد😅

فعلا موقعیتشو ندارم وگرنه خیلی دوسدارم برم باشگاه 

2706