2726

سلام من الان هفته ٧ باردارى هستم و هفته اينده نوبت  سونو تشكيل قلب دارم يكم نگرانم مشكلى ندارم خدا رو شكر فقط خواستم ببينم در صورت عدم تشكيل قلب خونريزى ايجاد ميشه؟؟يا علائمى نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اونو نمیدونم اما اگر باشه هم خونریزی فقط علامت این نیست که تشکیل نشده، منم هفته ۴ تا ۱۳ خونریزی داشتم اما بچه سالم بود

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

من هفته نهم رفتم لکه بینی داشتم دو قلو گفتن قلب نداره صب کردم هفته دیگه دوباره بر م ببینم خدا چی میخواد دعا کنین برام

گر خدایی ک من میدانم و دارم شیشه رو در برابر سنگ نگه میدارد

چه جالب همسن هست بارداریمون

منم نگرانم. چون اصلا فکرش رو هم نمیکردم که باردار باشم. هم دارو مصرف کردم و هم زمین خوردم و هم استرس خیلی داشتم توی این ماه

سوال منم هست که اگه قلب تشکیل نشه آیا لکه بینی پیدا می‌کنیم؟ 

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
من هفته نهم رفتم لکه بینی داشتم دو قلو گفتن قلب نداره صب کردم هفته دیگه دوباره بر م ببینم خدا چی میخ ...

توکل به خدا انشاالله سالم باشن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706