2733
2739
عنوان

شما جای من بودین ناراحت می شدین؟

293 بازدید | 24 پست

من یه خواهر شوهر دارم خیلی مواظبه کسیو ناراحت نکنه ولی یه بار این اتفاق افتاد هنووز رو مخمه: خونه خالشون بودیم خالش اشتباهی اسم منو با یه کم تغییر گفت یه تغییر خیلی جزئی بعد اون یکی خواهر شوهرم درستشو گفت خاله هم معذرت خواهی کرد گفت ببخشید من اشتباه گفتم و اینا بعد این گفت نهه چه اشکالی داره اینی که گفتی که قشنگتره😐انگار مثلا من بیام به اون یه اسم مشابهشو بگم بعد بگم به نظر من این قشنگتره اینجوری صدات کنم😕یه کم جمع و جورش کر بعدش که دوتاش قشنگه و اینا ولیی خیلی رو مخمه همش دوس دارم منم یه جوری ناراحتش کنم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

منظوری نداشته بیچاره 

لابد خواسته به خالت دلداری بده 

مثلا بگه تو که چیز بدی نگفتی 

اینقد ریز بین نباش 

یادت باشه بچه ای که به این دنیا میاری به خواسته خودت بوده و اون مجبورت نکرده پس طلبکار نباش
اتفاق مهمی نیفتاده.بیخودی بزرگش نکن

میدونم دارم بزرگش‌میکنم مثه بیکارا ولی هی یادم میاد دوس دارم یه جوووری یه نیشی بزنم😢 ولی اصلا مغزم اون لحظه ها کا نمیکنه به شوهرمم بگی انقد داستان سر هم میکنه بدتر عصبانی میشی

خداروشکر که مشکل نداری که این موضوع بیهوده رو اعصابت راه میره

اتفاقااا وقتایی که مشکل دارم چیزای ریز برام بزرگ میشه الانم چندتااا مشکل دارم وگرنه باور کن از بی مشکلی نیست

2706