2733
2734
عنوان

بچم غذای جویدنی عوق میزنه

808 بازدید | 106 پست

دخترم نوزده ماهش شدبازدرست نشدازیک سالگی دیگه میکس نمیدم ولی همینجوره .خیلی بی اشتهاس وکم وزنه نوزده ماهشه هفت کیلویه دارم میمیرم ازغصه .گفتم بزرگ بشه حداقل عوق زدنش خوب میشه نشدکه نشد.کسی بچش مثل بچه من بوده چیکارکردیددکترچی ببرم اینوکه عوق نزنه حداقل😭😭

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وزنش خیلی پایینه حالا میکس کن تا بخوره 

آبگوشت بهش بده عیبی نداره کم کم یاد میگیره

پفیلا بهش بده

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2731
اگه میکس شده خوب میخوره خب میکس کن

نمیشه که تاکی میکس بدم .دیگه بعدیک سالگیندادم وااهمون میکسم پدرم درمیوردتابدم.رفلاکس داشت بالامیورداکثرا

سلام

اشکال نداره میکس بده... بدنش قوی باشه بهتر از اینه که غذای میکس نشده بدی و عق بزنه و از غذا خوردن متنفر بشه... پسر منم تا دو سال و نیمگی غذای میکس یا حداقل نرم میخورد... چیزای که دوست داره و میجوه رو کم کم بده تا فکش راه بیفته... شربتای مولتی ویتامین و تحریک اشتها بهش بده... نذار از غذا خوردن متنفر بشه... 

الا بذکر الله تطمئن القلوب... پسرم نفسم... دخترم آرامش قلبم ...همسرم سایه سرم  
نمیشه که تاکی میکس بدم .دیگه بعدیک سالگیندادم وااهمون میکسم پدرم درمیوردتابدم.رفلاکس داشت بالامیوردا ...

عزیزم 😥

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
وزنش خیلی پایینه حالا میکس کن تا بخوره  آبگوشت بهش بده عیبی نداره کم کم یاد میگیره پفیلا بهش ...

میکس بعدیک سالگی ندادم .ابگوشتم نفرت داره هیچی خوشش نمیاد

2738
سلام اشکال نداره میکس بده... بدنش قوی باشه بهتر از اینه که غذای میکس نشده بدی و عق بزنه و از غذا خو ...

متنفرشده دیگه .دارم میمیرم ازغصه .میدونم دکترم ببرم برای عوق زدنش کاری نمیکنه .اونموقع هم میکس میدادم نمیخورددقم میداد

میکس بعدیک سالگی ندادم .ابگوشتم نفرت داره هیچی خوشش نمیاد

درست کن چاره چیه باید کنار بیای 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
اردیبهشتیه؟؟ اخی وزنش کمه کوچولو همون میکس رو بده بعش..شاید تو غذات ی چیزی میریزی دوست نداره.کیک و ...

بعدیک سالگی میکسم ندادم دیگه.اخه نوزده ماهشه تاکی میکس بدم میترسم میکس بدم بدترجویدن یادنگیره .قدووزنش زیرنموداره.بله اردیبهشتیه

اصلا غذای میکس نده  تا ۵.۶ سالگی جویدن یاد نمیگیره  غذاهاشو هر سری یکیشو دون بگیر یواش ی ...

فدات شم ازیک سالگی میکس نمیدم ولی چه فایده جویدن یادنگرفت که.قدووزنش زیرنموداره نوزده ماهشه ولی ظاهرش میخوره به بچه شش ماهه😢

2706