2737
2734
عنوان

مامانا لطفا کمکم کنید

143 بازدید | 18 پست

سلام به همه مامانای گل

من یه دختر 8 ساله دارم این خانم کوچلو ما شبا نمیره دسشویی حالا با این سردی هوا موندم چیکار کنم میشه اگه راهی میدونید بهم بگین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
فقط یه لیوان شیر میخوره

شب بهش نده روز بهش بده شیر رو.یا اینکه چند ساعت قبل از خواب بهش بده و قبل از این که بره تو رخت خوابش حتما ببرش دستشویی.اینجوری شب ادراریش کنترل میشه

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
شب بهش نده روز بهش بده شیر رو.یا اینکه چند ساعت قبل از خواب بهش بده و قبل از این که بره تو رخت خوابش ...

خیلی کمش کردم ولی بی فایدست واقعا تو این سرما خسته شدم لطفا کمکم کن

خیلی کمش کردم ولی بی فایدست واقعا تو این سرما خسته شدم لطفا کمکم کن

نمیدونم چی بگم ولی من خودم پسرم تا پنج سالگیش بعصی شبها شب ادراری داشت.همش فک میکردم سردشه خوب هم میپوشوندمش با پتو.ولی باز ...حالا شبها چندساعت قبل از خوابش اصلا نمیذاریم چای یا شیر یا دوغی چیزی بخوره اگه هم تشنه اش باشه یه نصف لیوان بهش اب میدم.اینجوری کاملا مشکلش رفع شد😍 

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
تشکش پس چرا سیل زده میشه صبح

😮😮😮 

از بعد از ظهر مایعات نخوره ،بعدم بچه بادی میشه تو خواب جیش میکنه ،از همون شیر شاید چون خیلی باد داره

یا صبح بهش شیر بده یا شب اگه میدی حتما نبات بنداز توش

بینهایت حال من خوب است😁باور میکنی؟😔
2706