2733
2734
عنوان

توروخدا کمکم کنین

105 بازدید | 19 پست

سلام خانوما توروخدا کمکم کنین من شنبه امپول اچ سی جی زدم دوتا پنج هزار دکتر گفت هشت ساعت بعدش و شب بعدش اقدام‌کن واسه پسر حالا امروز چهارشنبه رفتم سونو گفت متیع ازاد خفیف دیده شد بنظرشما چند روز پیش تخمک گذاری داشتم؟ خیلی میترسم چون اسپرم پسر فقط تا ۱۸ساعت بعد زنده هست😢😢😢😢

خداجونم میدونم این ماه نا امیدم نمیکنی....میدونم بالاخره پسرکوچولومو بغل میکنم.....گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدار

گلم چراقسم میدی گناهه؟

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂

ببخشید مایع ازاد خفیف

خداجونم میدونم این ماه نا امیدم نمیکنی....میدونم بالاخره پسرکوچولومو بغل میکنم.....گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اخه چندباره سوال میکنم کسی جواب نمیده

خوب چه کمکی کنیم! چرا تاپیکا اینجوری شده😑

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

اره میترسم پسر نشه دختر دارم شوهرم هیچی حالیش نیست دختر باشه اذیتم میکنه😭😭😭😭

2738

مایع آزاد واسه عفونت هم میتونه باشه حتما به تخمک گذاری مربوط نیست! 

در کل هم اگه همون روز اقدام کنی شانس پسر شدن نهایت 10درصد بره بالا! 

و این که اگه تو سونو فولی ها بالای 20 بودن نهایت 48 ساعت بعد آمپول آزاد میشن

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
خوب چه کمکی کنیم! چرا تاپیکا اینجوری شده😑

گفتم سوالمو جواب بدین که مایع خفیف یعنی چندروز پیش تخمکم ازاد شده عزیزم شما دوس نداری جواب نده

امپولو چجوری خریدی میشه توضیح بدی 

از داروخانه دکتر نوشت برام

گفتم سوالمو جواب بدین که مایع خفیف یعنی چندروز پیش تخمکم ازاد شده عزیزم شما دوس نداری جواب نده

فکر نکنم کسی بدونه شما تخمکتون کی آزاد شده‌ علم غیب میخواد عزیزمدکتر هم نمیتونه تشخیص بده

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
مایع آزاد واسه عفونت هم میتونه باشه حتما به تخمک گذاری مربوط نیست!  در کل هم اگه همون روز ا ...

عزیزم دکتر سونو گفت ازادش کردم یه دونه تو تخمدان چپم داشتم یه دونه تو راستم الان چپو نداشتم گفت پس ازاد شده

2706