2733
2734
عنوان

بچه ها سقطم جز نازایی حساب میشه؟!

86 بازدید | 10 پست

پارسال یه سقط داشتم الان 4ماه اقدام میکنم نشده ...همش می ترسم نکنه دیگه نتونم باردار بشم  

خدایا منم می خوام طعم مادر شدنو بچشم ...                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نگران نباش اگه نازا بودی اصلا حامله نمیشدی که بخوای سقط کنی امیدوارم این ماه تاپیک بارداری مجددتو ببینم عزیزم

برات از ته دلم دعا میکنم❤

خداجونم میشه به منم نی نی بدی؟🥲(یکسال و نیمه منتظرم)

منم پارسال پوچ بود دو پیش هم بعد از ۸ ماه اقدام ۵ هفته سقط شد این ماه هم اقدام کردم که امروز پریود شدم😢

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم دل بشود♡ خدایا تو بساز برام تو بسازی قشنگه ♡میشه برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ان شاءالله خودتون حاجت روا شید😘
نگران نباش اگه نازا بودی اصلا حامله نمیشدی که بخوای سقط کنی امیدوارم این ماه تاپیک بارداری مجددتو بب ...

ممنون عزیزم.اخه دکتر رفتم بهم گفت اون سقطتم جز نازایی هست.سریع دارو مصرف کن

خدایا منم می خوام طعم مادر شدنو بچشم ...                    
2738

پوچ بود ؟

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم دل بشود♡ خدایا تو بساز برام تو بسازی قشنگه ♡میشه برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ان شاءالله خودتون حاجت روا شید😘

نمیدونم والله ایشالله سال دیگه همین موقع یه نینی خوشگل و تپل و مپل تو بغلت باشه که حتی وقت نکنی بیای نی نی سایت❤😍

خداجونم میشه به منم نی نی بدی؟🥲(یکسال و نیمه منتظرم)