1600
1480
عنوان

شب يلدا

457 بازدید | 47 پست

سلام خانوما

خوبيننن؟؟

ي نظرسنجي ازتون داشتم

من امسال مراسم شب يلدايي دارم

ميخاستم ازتون بپرسم بنظرتون ب مهمونا چي بدم ك شيك و جذاب باشه؟

ميخام ب هر خانواده گيفت بدم

غير از اون بنظرتون پيگسل بدم؟يا مگنت؟يا گلسر برا خانواده هايي ك دختر دارن؟؟؟يا كوكي هاي يلدايي؟يا هرسهههه

اخه اگه ب من باشه چون يبار بيشتر نيس دوس دارم ب هر خانواده(حدودا٧تا)ي پك بدم شامل گيفت و پيگسل و مگنت و كوكي😍

از ي طرف ميگم يباره بزا عالي باشه برام

از ي طزف نيگم اينهمه زحمت بكشم و خرج كنم ك چي...بندازن دور؟😂😂

حالا نظر شما چيه؟؟♥️

بانو! تو شايسته هر احساس و خواسته ايي ...🧚🏼‍♀️ آنچه ميخواهي را سركوب نكن و بدان ك بشدددددت دوست داشتني هستي 😉🌸

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

اصلا به چه مناسبت میخوای بدی🤔

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed
1546
اصلا به چه مناسبت میخوای بدی🤔

خب عروسم😁

بانو! تو شايسته هر احساس و خواسته ايي ...🧚🏼‍♀️ آنچه ميخواهي را سركوب نكن و بدان ك بشدددددت دوست داشتني هستي 😉🌸
8

یه کیک هندونه بپز با آنارو اینا 🤔 با میوه آرایی دیه اینا چیع🤤

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed
خب عروسم😁

خب عروس چی🤔

1563
خب عروسم😁

برات میخوان یلدایی بیارن🤔

1547