2726

از ظهز دیگه نه میتونه راه بره نه بشینه نمیتونه پاش را تکون بده نکنه دیگه راه نتونه بره تبش خیلی بالاست با استامینوفن هم پایین نمیاد چیکار کنم توروخدا بگید طبیعیه بگید که خوب میشه ودوباره راه میره وشیطونی میکنه کی خوب میشه کی راه میره دوبا ه

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام اره عزیزم طبیعیه پسر منم یه هفته پیش زد واکسن سنگینیه 

شیافت بزن و هر ۴ ساعت استامینیفون بده پاشویش کن نگران نباش تبش زیاد نمیمونه 

پاشم خودش کم کم دور روز بعد واکسنش راه میره

خدا همیشه پشت و پناهت باشه🤲

پسر من دقیقا اینجوری بود یک روز از درد پاشو زمین نمیذاشت کلا دراز کشیده بود.جیغ میزد اگه پاش تکون میخورد خود بهداشتم گفت درد پا واسه این واگسن زیاده نگران نباش

از ستم کردن برکسی که جز خدا کسی را ندارد بر حذر باش.امام حسین(ع)

طبیعیه بستگی ب بدن بچه داره خوب شدنش ولی خوب میشه مطمئن باش

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 

بچه من تایک هفته نمیتونست راه بره میلنگید

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.

طبیعیه پسر منم دقیقا اینجور بود

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

۳ روز طول میکشه بتونه کامل راه بره 

بهتر که خودش فهمیده و پاشو تکون نمیده وگرنه دردش بیشتر میشد

شما فقط مراقب تبش باشید 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

وای من فکر کردم خوب میشه فردا جشن تولد پسرخالم دعوتیم خیلی دوست داشت بره یعنی تا فردا خوب نمیشه

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
2706