2726
عنوان

گِرِه هاي مادرشوهرجان😫++عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 1705 بازدید | 97 پست
منم این مرضو دارم😃😃😃 هروقت خونه مامانم ازینا میبینم یا میبافم یا گره میزنم حیت صحبت😆😆😆

ای وای تو منی یا من توام 😂😂😂😂تازه مامانم چش و ابرو میاد برام کخ تکرار نکنم ولی نهایتش دوثانیس

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
پتو گلبافت میدادی بهش اینجوری اعتراض نکنه

😂😂گرم بود خونه آخه با پتو گلبافت ميگفت عرق ميكنم

من ملكه ي ايرانم ثروتمند پرافتخار چشم ها همه بدنبال من  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر این  ک چیزی نیس...من از خونه میرفتم بیرون مادرشوهرم میومد ریشه ها قالیامو مرتب میکرد و میزد زیر قالی!

من میومدم از لجم میکردمشون بیرون...باز میکردشون تو!!!

2728
من بودم دست نمیزدم بهش.میذاشتم یادگاری بمونه.هرچند ک خیلی ازش دلخورم

اره خیلی خوبه💜

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
خدا به همه دختر بده اما عروس نه  الهی ااااااااامین 😂

😂😂از ی گره پتو واسه آدم داستان درست میکنن میبینی

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
😂😂از ی گره پتو واسه آدم داستان درست میکنن میبینی

اره والا 😂😂😂😜😜😜

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
ببین قدر نشناسی دیگه ترکه 😆 طفلی شب تا صبح نخوابیده واست پتو گره زده 😆

من اشتباه كردم باز كردم بايد ميدادم دست پسرش همه رو يكي يكي باز كنه

به شوهرم ميگم مامانت اينجوري كرده

ميگه ولش كن تو هم اونوروشو گره بزن

من ملكه ي ايرانم ثروتمند پرافتخار چشم ها همه بدنبال من  
خب باز نکن دفعه بعد اومد بنداز سرش اون طرفشم گره بزنه😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂تو خیلی خوبی

ای وای تو منی یا من توام 😂😂😂😂تازه مامانم چش و ابرو میاد برام کخ تکرار نکنم ولی نهایتش دوثانیس

آزه منم😂😂 وقتیم میکنم خودم متوجه نمیشم با چش غره مامانم به خودم میام😂😂

تودنیایی گیر کردیم که هفت میلیارد آدم و چهارده میلیارد چهره وجود داره...🙃🙃🙃
2706