2737
2734
عنوان

خواهشااا بیاین،لطفااا نامزدیم بهم میخوره😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

چجوری کاربریتو پیدا کرده از بین اینهمه خانوم

سفارشات نمدی پذیرفته میشود🥰🥰...اگر نمیتوانی فرق بین خوب و بد را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است و هیچ ربطی به دین و مذهب ندارد😏چهارمین کاربریم مبارک

عزیزم خیلی سخت نگیر چون اکثرا همه اینطوری هستیم گاهی کنجکاوی می کنیم. بهتر درد دلت رو پیش یک دوست صمیمی و حضوری بگی

آموزش حرفه ای شطرنج به صورت حضوری و مجازی توسط مربی درجه 1 فدراسیون از مبتدی تا قهرمانی 09361852984

تنها بدیش همینه؟ خوبیاش چیه؟

باز هم دعوت به طوفان کن مرا اما بدان                       من دلم دریاست دریا را به دریا میبری                          من شبیه یوسفم راه سقوطم چاه نیست                                      چون بیندازی مرا در چاه بالا میبری     
2738
شما خودت مقصری که هرکاد میکنی بش توضیح میدی و بعدم خوب اینجا دردل میکنی پاک کن بره چت میکنی پاک کن ب ...

اینجاروک نمیشه پاک کرد

ازیه بزرگی پرسیدن رازارامشت چیه گفت تاحالاباکسی بحث نکردم پرسیدن مگ میشه گفت بله حق باشماست نمیشه😊

شوهرمنم میخونه 😅بااینکه ۴ ساله ازدواج کردیم و بچه داریم از فضولی میاد میخونه همرو

اولش هی گفتم نکن نکن حریم خصوصی فللن 

میخندید میگفت چشم

بازمیدیدم میخوند دیوم تو کتش نمیره منم رهاش کردم و باهرکی خصوصی حرف داشته باشم زنگ میزنم اس و چت حرفای ک تعریف وتمجید راجع ب شوهر و هدیه خریدن و فلان میزنم😂😂😂😂😂

ای همه هستی ز تو پیدا شده..... 

وا خب جرا پیاماتو میذاری

پاکشون کن

چطوری کاربریت رو پیدا کرده؟نمیفهمم  

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2706