2733
2734
عنوان

متفورمین و کلومیفن

7903 بازدید | 71 پست

سلام خانوما کسی بوده که هیچ مشکلی نداشته باشه اما بعد یه مدت اقدام بی نتیجه با متفورمین و کلومیفن مامان شه؟؟

آخه من اینجوریم بعد یکی گفت سایز فولیت خوبه اگه بخوری کیست میشه حالا چیکار کنم بنظرتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من مشکل نداشتم هر ماه هم فولیکول‌ خوب داشتم زد به سرم کلومفین و فرتیل اید بانوان خوردم با یسری اقدام ...

یعنی عزیزم باخوردن این قرصا دوقلو شد؟؟

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤

با اجازه استارتر

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3594291/چله-سوره-مریم-برای-بارداری

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم
2738
وایی نکنه منم دوقلو باردار شم چندماه اقدام بودی؟؟؟

۴ سال قبلش ۲ تا سقط داشتم هر بار هم سه چهار ماه اقدام بودم ایندفعه همون شروع کار خوردم ۳۲ سالم بود حوصله انتظار نداشتم

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
من مشکل نداشتم هر ماه هم فولیکول‌ خوب داشتم زد به سرم کلومفین و فرتیل اید بانوان خوردم با یسری اقدام ...

میشه اقداماتت زو کامل بگی چکار کردی؟ فرتیل اید چیه؟

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 
۴ سال قبلش ۲ تا سقط داشتم هر بار هم سه چهار ماه اقدام بودم ایندفعه همون شروع کار خوردم ۳۲ سالم بود ح ...

خداروشکر که شده من هنوز سنم کمخ 19سالمه واسه همینم میترسم از دوقلو اما نی نی میخوااااام نمیتونم صب کنم

2706