2410
2553
عنوان

من از مرگ میترسم 😰😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 1369 بازدید | 135 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😭☹️❤️باچ خاهری

💋

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2720
ناراحت نباش ، اونی که درک نکنه نمی تونه بفهمه این دنیا جای کثیفیه . یه چی رو خیلیا نمی فهممممن   ...

سلام دلتون میاد دنیا جای کثیف نیست . این همه زیبایی هست  تو دنیا 

🤣🤣🤣🤣 مردی تموم میشی میری میپوسی نترس مار و ملخ همون هفته اول میخورنت نترس شجاع باش یه کمی فقط د ...

یعنی الان دوستم ماروملخاخوردن 😭😭😭😭

⦉ ٺۅ یھ ݩڣــࢪۍ ۅلۍ ھݦھ دݩیأی ݦݩے♥️🫂 خدایا شکرت
2714
غیر از حق الناس گناه نابخشودنی وجود نداره که گفتی حق الناس نیست هرچی بزرگ باشه اگه توبه واقعی کنی و ...

دیگه غلط میکنم انجام بدم حتی اگه ده بار برسم به اون مرحله  خاک تو سر بی عقلم کنن که دو سال سختی کشیدن تو دنیا رو تحمل نکردم و یه جهنم برا خودم ساختم 😞

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

اگه واقعا پشیمونی توبه کن و دیگه دنبال گناهت نرو.. 

خداوند تنها چیزی که نمی بخشه ناامیدی از درگاهشه.. اینجا حرفی نزن عزیزم.. همین که پشیمون شدی یعنی می خواد ببخشدت.. برو با خودش خلوت کن.. حتما بخشیده شده ای.. شک نکن

"BE WITH GOD...BE KING"
چندسالته؟ متاهلی؟

بیست و چهار آره 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 
2706