2726
عنوان

من از مرگ میترسم 😰😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 135 پست

ناامید شیطانه از رحمت خدا غافل نباش برو پیش امام رضا بخواه واسطه بشه خداوند گناهاتو ببخشه و دیگه تکرارشون نکن تا بخشیده شی 

مرگ هم قسمتی از زندگیه منم میترسم ولی در کل اگه با وجدان بیدار تو این دنیا زندگی کنیم مطمعنا مرگ سختی نخواهیم نداشت

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خیلی ادم خوبی نیستم وگناه زیاد کردم ولی نمیدونم چرا هیچوقت از مرگ نمیترسم ودلم میخواد بمیرم فقط از خدا خواسته م اجازه بده بچه هامو به سروسامون برسونم بعدش بمیرم

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
هممون میریم بهشت مگه تا حالا جهنم نبودیم حالا نوبت بهشته مخصوصا مردم ایران😏

من همش با خودم میگم این خارجیا ن حجاب دارن ن محرم نامحرم دارن ن نماز میخونن ن خدارومیشناسن خو اینا باید برن جهنم 😀 منه بدبختم با مادرشوهرم از صب تا شب مچ همو میگیریم والا ما نباید بریم جهنم😀

2728

از چه چیز مرگ میترسی؟ از جهنم ؟ ایرانی هیچ وقت نباید از این چیزا بترسه

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
بزرگترین گناه ناامید شدن از رحمت خداونده،بعدشم همه ما گنه کاریم توبه کن براستی که خداوند توبه پذیر ا ...

آخه گناه نابخشودنی انجام دادم شده فکر تمام روز و شبم 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

ول کن همه میترسن  این که بمیری اونطرف اماده اند عذابت کنند چیزیه که یه عمر تو کله مون فرو کردند خداوند مهربونتر از اونه که ما درک کنیم کی میدونه اونور چه خبره

اگ حق الناسه جبران‌کن یا معذرت بخواه اگ حق الله هس توبه کن و ی کار خیر انجام‌بده

به غلط کردن رسیدم 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 
من از قبر میترسم😭

کاتاب معراج مومن بگیر ی کتاب ارزونه توش نمازای مستحبی هس  ک فشار قبرو کم میکنه و ظلمات قبرو  میگیره....وحشت قبرو کم میکنع....و خب ب اطرافیان بگو اگ من مردم  برام نماز وحشت بخونید

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2706