1600
1541
عنوان

من از مرگ میترسم 😰😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 1239 بازدید | 135 پست

من از مرگ خودم اصلا نمی ترسم. البته اعتقادی به بهشت و جهنم هم ندارم. اما اونقدر خوب زندگی کردم که حتی به فرض اگه بهشت و جهنمی هم باشه نترسم از مرگ

اما از مرگ عزیزام خیلی می ترسم دور از جونشون

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546
🤣🤣🤣🤣 مردی تموم میشی میری میپوسی نترس مار و ملخ همون هفته اول میخورنت نترس شجاع باش یه کمی فقط د ...

مار 😰😰😰😰😰 یا خدا خودت رحم کن غلط کردم 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 
مگه میخای تو قبر زندگی کنی؟ جسمت تو قبره اونم بعد چن وقت نابود میشه اصل روحه که پیش خداس

خب پس چه بهتر

عشق مامان اینروزا خیلی دلم هواتو کرده قربونت بشم همش به فکرتم همش فکر میکنم ک اگر تو بیای تو خونمون چه جونی بپا میشه چه باصفا میشه خونمون خاله هات میانو قربون صدقت میرن باباییت دیگه از سر کار زود میاد با ذوق میاد که نی نی شو ببینه..دیگه خونمونو سکوت فرا نمیگیره دیگه منو بابات تنها نمیمونیم دیگه مامان روزا تو خونه از تنهایی و نبودت گریه نمیکنه عزیز مامان هیچوقت فک نمیکردم ک اینقد مامانو منتظر بزاری به خدا بگو دیگه من میخام برم پیش مامانم.. مامانم خیلی غصه میخوره از نبودنم..فدات بشم منتظرت مامان😔💜   تا کی تنهایی؟ تا کی وقتی زن باردایو ببینم یچی تو دلم میلرزه؟ تا کی یه نوزادیو ببینم دلم ضعف بره واسش؟ تا کی لباسای نوزادیت رو بو کنم بوسش کنم گریه کنم؟ فداتشم منو بیشتر از این تنها نذار بخدااا قسم میخورم دیگه بریدم
🤣🤣🤣🤣 مردی تموم میشی میری میپوسی نترس مار و ملخ همون هفته اول میخورنت نترس شجاع باش یه کمی فقط د ...

وای نگو توروخدا😂

عشق مامان اینروزا خیلی دلم هواتو کرده قربونت بشم همش به فکرتم همش فکر میکنم ک اگر تو بیای تو خونمون چه جونی بپا میشه چه باصفا میشه خونمون خاله هات میانو قربون صدقت میرن باباییت دیگه از سر کار زود میاد با ذوق میاد که نی نی شو ببینه..دیگه خونمونو سکوت فرا نمیگیره دیگه منو بابات تنها نمیمونیم دیگه مامان روزا تو خونه از تنهایی و نبودت گریه نمیکنه عزیز مامان هیچوقت فک نمیکردم ک اینقد مامانو منتظر بزاری به خدا بگو دیگه من میخام برم پیش مامانم.. مامانم خیلی غصه میخوره از نبودنم..فدات بشم منتظرت مامان😔💜   تا کی تنهایی؟ تا کی وقتی زن باردایو ببینم یچی تو دلم میلرزه؟ تا کی یه نوزادیو ببینم دلم ضعف بره واسش؟ تا کی لباسای نوزادیت رو بو کنم بوسش کنم گریه کنم؟ فداتشم منو بیشتر از این تنها نذار بخدااا قسم میخورم دیگه بریدم
1432
عین منی ولی از گناه بیشتر از تو ام

به به

ببین کی اینجاست😍

شعور سطوح مختلفی داره، بالاترین سطح شعور نادیده گرفتن بی‌شعوراست.                                                  زندگی من به تو چه... حتی شما دوست عزیز💙
مار 😰😰😰😰😰 یا خدا خودت رحم کن غلط کردم 

اره پس چی خخخ

نترس چیزی تو قبر نیست مگه دست کسی قطع شه میدونه ک کجاست میپوسه و ما اصلا نمیفهمیم دفن میکنن ک جلوی بیماری رو بگیرن و زمین ب گند کشیده نشه اصلا از قبر نترس روح بزرگ تر از این حرفاس ک تو قبر بمونه سریع میره عالم بالا

آخه گناه نابخشودنی انجام دادم شده فکر تمام روز و شبم 

غیر از حق الناس گناه نابخشودنی وجود نداره که گفتی حق الناس نیست هرچی بزرگ باشه اگه توبه واقعی کنی و دوباره نخای تکرار کنی بخشیده میشه مطمئن باش

1537
1578