2737
2734
عنوان

مردهایی که زن های زیبا دارن، بیشتر خیانت میکنن! بیاید بگم چرا.

| مشاهده متن کامل بحث + 4744 بازدید | 111 پست
بلاخره عامل بحث بود جنبه فان داشت . و دیگر هیچ

آخی پس اونایی که میان می‌نويسن چون زن اول زیباییش کم بود مرده رفت سراغ خوشگل تر راست میگن! 

در حالیکه اصلا این طور نیس و چه بسیار زن های خیلی داف، که شوهر پرتوقع شون اتفاقا بزملاک زیبایی انتخاب شون کرده وبعد چن وقت بعلت تنوع طلبی خیانت هم میکنه. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این ابرو خواننده ی ترک. با وجود اینکه زنه خوشگله شوهر ش بهش خیانت کرد. با یه دختر 

عع جدی شوهر الانش یا قدیم

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت
2731
نه ایده آل اول ازدواج مردمهمه.  مردی که اون قدر خوش اشتها بود که زنی خیلی قشنگ تر خودش و گرفت. ...

موافقم

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...
آخی پس اونایی که میان می‌نويسن چون زن اول زیباییش کم بود مرده رفت سراغ خوشگل تر راست میگن!  در ...

قبوله وجود داره . اما از مورد به مورد دلیلش کیفیتش شخصیتش فرق میکنه . اصلا امکان نداره بگیردی قانون کلی پیدا کنی . به درد هم نمی خوره . ادم پیچیدست . مگه میشه تو یه قانون بگنجه . خلاصه ادم باید مرد زندگی خودشو انالیز کنه تازه اگه بتونه . کل مردا رو عمرا بتونی

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
2738
آخه من یه تاپیک دیدم نوشته اگه زنی ب فیسش برسع به روابط پی وی برسع مرد خیانت نمیکنه.  این اشتب ...

منم مخالف اون نظر بودم

ضمن اینکه من زشتم 😣🤕

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
منطقت از پهنا توو حلق بتوول @varparide25    

منطقشو تاپیکشو خیانتشو با کل کاربرا کردم تو آپاندیست 😒

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706