2737
2734

کسی راجع به ارتوپد های بیمارستان صدوقی اطلاعاتی داره؟؟؟  مثلا دکتر پیری . نصر یا موسوی  یا حیرانی؟؟؟   

خیلی خیلی واجبه .

دکتر خادم که مادرم رفته بود چند وقت پیش اصلا به درد نمیخوره.

و الانم تو وضعیت بحرانی هست مادرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مامان منم فک کنم پیش خادم میرفت

مادر من مهره های کمرش مشکل داشت ک زده بود ب سیاتیکش

حالا عسگریه رفت پیش ی دکتر طب فیزیک

اون بهتر بود کارش

ولی از طرف دیگه یکی رو میشناسم زانوهاشو نو عمل کردن و حالا خوب راه میرن. ولی فقط رو صندلی و تخت میشینه. رو زمین اصلا

خاستم بگم عمل ترس نداره

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

من دکتر مهدی موید فر رو می شناسم که در درمان زانو خوبه . چهاراره پلیس(خ توحید) نبش کوچه 13 ساختمان آریاناهستند

اگه وضعیت خیلی اورژانسیه بهتره به بیمارستان عیسی بن مریم مراجعه کنید که حداقل دردشون کمتر بشه و بعد سر فرصت برن پیش یه دکتر بهتر

دکتر دهقان هم خیلی خوبه بیمارستان کاشانیه. دختر عموی شوهرم پرستار بیمارستان کاشانیه خیلی ازش تعریف می کنه. 

انشا... که خیلی زود خوب شن

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2738