2737
2734
عنوان

آقا من به یه نکته جالب پی بردم😁

438 بازدید | 35 پست

که البته شاید شما به هیچ ورتون نباشه😂

اما به تاریخ عضویت این کاربری فعلیم توجه کنید . این عکسم مال کاربری قبلیمه  که خودم با خیال ترک نی نی سایت ترکوندنش و البته چون خیلی چیز ناله کرده بودم کاور کردم شناسایی نشم .خدا شاهده خیلی اتفاقی شده  هر دو تاریخ و مغرضانه نیست😒

آی ام لاکچری😎😎😎

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😐

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖
2738

چه باحال🤩

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
ببین خودت تاریخ عضویتت لاکچری نیست دیگه😛😛😛

😐🤣الان دارم میترکم از حسودی😑🤣

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖
2706