2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم اون واژه چربی سوز رو نگو. چون من ۲۰۰ هزینه کردم دریغ از یک گرم‌. یه نوشیدنیه. همین مثل نسکافه. ...

عزیزم طرز استفاده اش رو بهتون گفتند؟

باید 6 ماه مداوم مصرف داشته باشید و اینکه از کدوم محصول استفاده کردین شما؟

قهوه فوری سوپریم پودر مخلوط قهوه فوری ۲ در ۱ حاوی عصاره قارچ گانودرما و جینسینگ. ده روز اول رو صبحا ناشتا خوردم. بعد گفت تا ۱۰ روز نخورید هرچی دوست داشتین بخورین. بعد که جوابمو ندادن دیگه ادامه ندادم ولی هرازچندگاهی میخورم که تمام شه. اون روز یه خانمی میگفت نخرید اینا هیچ تاثیری نداره ولی خریدم. 

2738
قهوه فوری سوپریم پودر مخلوط قهوه فوری ۲ در ۱ حاوی عصاره قارچ گانودرما و جینسینگ. ده روز اول رو صبحا ...

اشتباه گفتند بهتون 

باید هر روز استفاده کنید وگرنه هیچ تاثیری نداره 

نمیدونم چرا بعضی ها وقتی اطلاعات ندارن چرا اطلاعات غلط میدن و باعث میشه که همه فکر کنن که گانودرما هیچ تاثیری نداره 

شما لطف کن تو نت سرچ کن ببین با خوردن این قهوه ها چه بیمارانی که درمان شدن ...

عزیزم اون واژه چربی سوز رو نگو. چون من ۲۰۰ هزینه کردم دریغ از یک گرم‌. یه نوشیدنیه. همین مثل نسکافه. ...

عزیزم من خودم مصرف کردم و خوب نتیجه گرفتم ولی بهتر هست قبل از خرید حتما مشاوره بشی چون با توجه به ترکیبات قوه سوپریم دکتر بیز نحوه ی مصرفش خیلی مهمه 

من شماره فروشگاه کالایاب رو برات میزارم حتما یه زنگ بهشون بزن کارشون خوبه قیمتهاشون هم مناسبه 09101935851

اینم لینک خرید قهوه فوری سوپریم