2737
2734
منم اونجورم نگران نباش عادیه

من هنوز نمیدونم باردارم یا از اخرین رابطم یک هفته گذشته. دو روزه زیر دلم درد دارم شدید نه. اما قطع هم نمیشه. بنظرتون جاملم؟

بیشترم سمت چپم هست و ب ندرت میره سمت راست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانما 30 مرداد اولین روز پریودم بود 14 پری اقدام به بارداری  کردم  روز 21  قاعده بی بی چک منفی  بود ولی از روز 23 هر روز بی بی چک مثبت میشه  امروز هم که 28 پریومه  لک قهوه ای دیدم  ولی باز بی بی چک مثبت شدبه نظرتون باردارم

2731
سلام بارداری خانومی مبارکه چه علایمی دارین به جز لک

سلام عزیزم  ممنون فداتبله دیروز رفتم تیتربتا دادم 2002  بود یعنی روز 33 پریودی 

5 روز بعد نزدیکی نوک سینه هام خیلی درد داشت بعد دو  سه روز درد سینم اصلا نموند  بعد 3 روز دوباره درد سینم شروع شد و شکمم بعضی وقتادرد داشت که فک میگردم درد تخمدانه

خانومایی که بی بی مثبت بودآیا شما هم ترشحات سفید دو روز مونده به پری داشتین؟

من خیلی ترشح داشتم درحدی که همش خیس میشدم وفکر میکردم پری شدم.  یه هفته تاخیر قاعدگی داشتم که  بی بی مثبت شد.

2738
سوگل جان حتی اگه یکروز از تاریخ پری گذشته باشه و باردار شده اشی بیبی چک نشون میده. برای من بیبی چک 4 ...

فدات بشم عزیزم باخوندن کامنتت آرامش گرفتم آخه منم یک روزبعدازعقب افتادن پری تست کرد دکترم گفت باردارم ولی استرس داشتم ک درسته یانه...

خدایاشکرت بخاطر نی نی تودلم❤

سلام دوستان گل

من عضو جدید نی نی سایت هستم

سی وچهار سالمه ونه سال هست که ازدواج کردم

چندسال هست واسه بارداری اقدام کردم اما نشد

این ماه در نهایت ناباوری باید پانزدهم پریود میشدم وروز سه قاعدگی ازمایش هورمونی میدادم،اعصابم خورد شده بود پریود نمیشدم

دیروز هفدهم گفتم بی بی چک بگذارم اصلااااا امید نداشتم

دیدم مثبت شد😭یکی دیگه هم گذاشتم اونم مثبت شد

ازمایش خود دادم جوابش هزار شد که گفتن یعنی بارداری😭

اما یکدفعه بلند که میشم کشاله ران،پاهام وکمرم خیلی درد میگیره

که میگم الان پریود میشم

این طبیعیه؟؟؟

هنوز دکتر نرفتم

دوستان گلم لطفا تجربیاتتون رو باهم دراشتراک بگذارید

ممنونم❤️

سلام دوستان گل من عضو جدید نی نی سایت هستم سی وچهار سالمه ونه سال هست که ازدواج کردم چندسال هست و ...

سلام عزيزم 

خيلي خيلي مباركه ان شاءالله تا آخرش ب خوبي پيش بره برات و سالم و صالح بغلش بگيري 

بله اينا طبيعي هستن 

منم تازه باردار شدم و اين علايم رو دارم 

منم خيلي ميترسيدم

استراحت كن 

اگه با استراحت درد رفع شد طبيعي هستش اصلا خودت رو نگران نكن 

گواراي وجودت 😘😘

سلام ۴ روز پیش از درد رفتم دکتر ازمایش نوشت فهمیدم بار دارم اونم با شک عدد ۱۳۳ شده بود گفتن قطعی نمیتونیم بگیم هستی دکتر باید ببینه درد وحشتناکی دارم سونیک هم دادم زده اندازه رحم نرمال فردا هم باید شوند بدم تورو خدا بگین چی شده چرا اینجوری شدم

2706