2733
2734

این روزا کلا حوصله هیچی ندارم حتی خوردن

گیاهخوارم صبح بلند شدم به عنوان صبحانه یدونه سیب بخورم حال تهوع دارم کلا احساس میکنم اشتهامو به میوه هم از دست دادم(بیشتر میوه میخورم)دیشبم همین بودم...هرچند این چند روزه انقدر اتفاقات عجیب افتاده که دیگه منو از همه چی انداخته....کاشکی یه روز چشامو باز کنم ببینم همه چی دوباره مثل قبل شده😫

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

منم گیاه خوار بودم همینطوری میشدم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دل من شکسته و خسته است

از صبح دوباره یاد بچه های کار افتادم کلی گریم کردم الانم تو فکرم که چکار باید بکنم

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
ثل من . البته نگرانی و  من به خاطر مشکل کیست کورویید جنینه و تکرار شده تو بارداری قبلیم و خلاصخ ...

اوف امیدوارم مشکلت حل بشه عزیزم😍💋

2738
دل من شکسته و خسته است از صبح دوباره یاد بچه های کار افتادم کلی گریم کردم الانم تو فکرم که چکار بای ...

عزیزم😍چقدر مهربونی شما😍👏

عزیزم😍چقدر مهربونی شما😍👏

فدات ولی واقعا جند روزه درگیرم خواب خوراک ندارم امروز میخواستم صبحونه بخورم هر کاری میکردم از گلوم پایین نمیرفت

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
وای چرا؟خبلی بدههه😔😫

نمیدونم من خیلی لاغرم وزنم 49 ...بعد زابمانم کم خونی شدید با کمبود ویتامین d داستم حسابی مجبور شدم بخورم و بازور میحوردم که یکم ورنمم رفت بالا ولی دوباره غذا خوردن و ول کردم ..اصلا غذا دوست ندارم من 😢از وقتی که دوباره کم میخورم اینطوری شدم 😳خیلی بد 

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
نمیدونم من خیلی لاغرم وزنم 49 ...بعد زابمانم کم خونی شدید با کمبود ویتامین d داستم حسابی مجبور شدم ب ...

بیا یکم از اشتهای منو بهت بدم

فدات ولی واقعا جند روزه درگیرم خواب خوراک ندارم امروز میخواستم صبحونه بخورم هر کاری میکردم از گلوم پ ...

میفهمم گلم.....بعضی وقتا ادم حوصله نفس کشیدن هم نداره...امیدوارم هرچه زودتر حالت خوب بشه و کلی چیزهای خوب انرژی مثبت برات اتفاق بیوفته😍😍😍

2706