2703
2553
عنوان

درددل

93 بازدید | 17 پست

توزندگی پول براتون مهمتره یا همسرتون . اگه دیدید همسرتون تمام تلاششو برا زندگی میکنه ولی نمیتونه براشما خونه بخره وشما باید مستاجربمونید حتی تا اخرش بازم همسرتون وآرامش مهمتره؟ من شوهرم خیلی تلاش کرد ولی نمیشه من تصمیم گرقتم با همین حقوق کارمندی توخونه مستاجری بگذرونم چون تلاششو دیدم ولی وقتی نمیشه باید چکارکرد  اینجوری داریم اجاره میدیم ولی لذتم نمیبریم مگه دنیا به پای کی مونده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هردوش مهمه ولی وقتی تلاش میکنه نتیجه نمیبینه خب طبیعیه.بعدشم من دائما با این خودمو اروم‌میکنم که من تنها نیستم الان همه مشکلشون همینه.بعدشم خدا خیرت بده خونه که سهله.خیلیا تو نون شبو خرج عادی زندگیشون با وضع این اقازاده ها موندن

2720
2714

منم مثل شمافکرمیکنم.گوربابای دنیا.دورروز زنده ایم کنارهم خوش باشیم چراحرص مال دنیارو بزنیم دورازجون فردا بیفتیم بمیریم یکی دیگه لذتشو ببره.

بعدشم مردهرچی بیشتربدهکارباشه بهتره، چون کمتر میره سراغ الواتی

نه عزیزم یعنی لحظه حال و دریافت و شاد باشم

خب دیگه وقتی ازدواج میکنیم باید ملاک هامون رو بسنجیم من دوستم صرفا بخاطر پول با همسرش ازدواج کرد...اما یکیشون صرفا بخاطر دوس داشتن...هرکی یه ملاکی داره اما تو جامعه الان دیگه واقعا نمیشه انتظار جهش آنچنانی داشت

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
نه همیشه میگه شادباش زورم نرسید منو ببخش

پس قدرشوبدون.

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2706