2703
2553
عنوان

جنین هفته ششم سقط بشه چه شکلیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 48989 بازدید | 36 پست
منم همینقد بود سقط شد...اتفاقا دو روز داشتم شیاف میزدم

با وجود شیاف سقطتون سخت نبود . همش میگم شیاف نذارم که حداقل راحت سقط شه . خیلی دو دلم . اصلا امیدی بهش ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا تاحالا لخته دفع نکردم . گاهی ببخشید ریش ریش های قهوه ای میاد . اونم خیلی کم 

ترشح قهوه ای در سه ماهه سوم به دلایل زیر رخ میدهد:

•  تحریک دهانه رحم
  •  آزمایشهای بارداری و مقاربت جنسی
  • نشانه ای از زایمان

پوشش مخاطی که چند روز یا یک هفته قبل از زایمان ایجاد می شود، یک لکه مخاطی است که رحم را برای محافظت از نوزاد پوشش می دهد. این پوشش همان چیزی است که بدن برای زایمان آماده می کند و شما مخاطی قهوه ای مانند ترشحات را هنگام خروج آن مشاهده می کنید.

همانطور که در بالا ذکر شد، ترشحات قهوه ای می تواند نشانه ای از عفونت باشد. به همین دلیل بررسی کیفیت، بو و ظاهر آن بسیار مهم است. در صورت مشاهده علائم غیرمعمول مانند عوامل ذکر شده در ادامه نیاز به مراقبت های پزشکی می باشد:

•  اگر ترشحات بیش از خفیف باشد (به علت خونریزی لانه گزینی)
  •  ترشح قهوه ای که بیش از یک هفته پس از رابطه جنسی ادامه دارد
  •  اگر ترشحات بوی بدی داشته باشد یا خارش داشته باشد
  •  درد در ناحیه شکم یا بافت یا لخته در ترشحات می تواند نشانه ای از سقط جنین باشد
  •  ترشحات پس از گرفتگی شکم، بوی بد و ظاهر آبکی
  •  ترشحات همراه با تب یا لرز می تواند نشانه عفونت در رحم یا کلیه باشد
  • ترشحات همراه با درد، گرفتگی و سرگیجه می تواند علائم حاملگی غیرطبیعی باشد
2456
جنین من که سقط شد اندازه دو تا انگشت بود رنگ گوشت نه به اون واضحیا ولی یه چیزی تو اون مایه ها...قبلش ...

یعنی به نظرتون جنین نبوده . این که من دیدم ۱ سانت هم نبود 

2714
اصلا بهش امید ندارم . از لحاظ روحی داغونم 

عزیزم امیدت به خدا باشه...منم بعد چند سال انتظار باردار شده بودم که خونریزی گرفتم ولی میگفتم اگه خدا بخاد میمونه ...  خودتو اروم کن همین استرسو ناامیدی خودش سمه

عزیزم امیدت به خدا باشه...منم بعد چند سال انتظار باردار شده بودم که خونریزی گرفتم ولی میگفتم اگه خدا ...

همش نگرانم با استفاده از این شیاف ها الکی سقط خودمو سخت کنم و مجبور به کورتاژ بشم . هی میگم استفاده نکنم ، بعد میگم اگه ۱ درصد جنین باشه و بمونه بذار استفاده کنم . این دودلی داغونم کرده 

2706