2410
2553
عنوان

جنین هفته ششم سقط بشه چه شکلیه ؟

48981 بازدید | 36 پست

سلام ، دوستان ممکنه جنین سقط بشه بدون هیچ خونریزی ای و دردی . اصلا جنین چه شکلیه . من دارم شیاف استفاده میکنم ولی یه چیز خیلی کوچیک دفع شد . نمی‌دونم چون حساس شدم احساس میکنم جنین بود یا واقعا جنین بود . اصلا هم دردی نداشتم و ندارم . 

عه جنین سقط کنی درد نداشته باشی مگ مبشه؟ خونریزی ام نداری؟

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
عه جنین سقط کنی درد نداشته باشی مگ مبشه؟ خونریزی ام نداری؟

درد که اصلا ندارم گاهی یه کوچولو کمرم درد میگیره . خونریزی هم یکم لک شیاف گذاشتم برطرف شد . دکتر سونو گفت ساک بارداریت اومده پایین . 

2714
درد که اصلا ندارم گاهی یه کوچولو کمرم درد میگیره . خونریزی هم یکم لک شیاف گذاشتم برطرف شد . دکتر سون ...

اهان ای وای فک کنم بارداریتون پوچه حالا باید صبر کنید اگ پوچ باشه خودش دفع میشه

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
عکس طبیعیش رو دنبالش بودم که ببینم چه شکلیه . مرسی عزیزم 

خواهش میکنم جون دلم.طبیعیش رو ندارن چون هرکی سقط کنه داخل خونشه و دلش نمیاد عکس بگیره و شکل هم نداره احتمالا با کلی لخته خونه بیرون میاد مگه تو موزه ها من قبلا دیدم اونم بزرگتر بودن

خواهش میکنم جون دلم.طبیعیش رو ندارن چون هرکی سقط کنه داخل خونشه و دلش نمیاد عکس بگیره و شکل هم نداره ...

اصلا تاحالا لخته دفع نکردم . گاهی ببخشید ریش ریش های قهوه ای میاد . اونم خیلی کم 

نه پوچ نبود چهارشنبه هفته قبل جنین ۴ mm دیده شد . با سونو واژینال 

هفته چند رفتی سونو واژینال؟؟

2706