1542
1541
عنوان

جنین هفته ششم سقط بشه چه شکلیه ؟

176 بازدید | 32 پست

سلام ، دوستان ممکنه جنین سقط بشه بدون هیچ خونریزی ای و دردی . اصلا جنین چه شکلیه . من دارم شیاف استفاده میکنم ولی یه چیز خیلی کوچیک دفع شد . نمی‌دونم چون حساس شدم احساس میکنم جنین بود یا واقعا جنین بود . اصلا هم دردی نداشتم و ندارم . 

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1546
عه جنین سقط کنی درد نداشته باشی مگ مبشه؟ خونریزی ام نداری؟

درد که اصلا ندارم گاهی یه کوچولو کمرم درد میگیره . خونریزی هم یکم لک شیاف گذاشتم برطرف شد . دکتر سونو گفت ساک بارداریت اومده پایین . 

درد که اصلا ندارم گاهی یه کوچولو کمرم درد میگیره . خونریزی هم یکم لک شیاف گذاشتم برطرف شد . دکتر سون ...

اهان ای وای فک کنم بارداریتون پوچه حالا باید صبر کنید اگ پوچ باشه خودش دفع میشه

عکس طبیعیش رو دنبالش بودم که ببینم چه شکلیه . مرسی عزیزم 

خواهش میکنم جون دلم.طبیعیش رو ندارن چون هرکی سقط کنه داخل خونشه و دلش نمیاد عکس بگیره و شکل هم نداره احتمالا با کلی لخته خونه بیرون میاد مگه تو موزه ها من قبلا دیدم اونم بزرگتر بودن

8
خواهش میکنم جون دلم.طبیعیش رو ندارن چون هرکی سقط کنه داخل خونشه و دلش نمیاد عکس بگیره و شکل هم نداره ...

اصلا تاحالا لخته دفع نکردم . گاهی ببخشید ریش ریش های قهوه ای میاد . اونم خیلی کم 

1601
منم همینقد بود سقط شد...اتفاقا دو روز داشتم شیاف میزدم

با وجود شیاف سقطتون سخت نبود . همش میگم شیاف نذارم که حداقل راحت سقط شه . خیلی دو دلم . اصلا امیدی بهش ندارم 

اصلا تاحالا لخته دفع نکردم . گاهی ببخشید ریش ریش های قهوه ای میاد . اونم خیلی کم 

ترشح قهوه ای در سه ماهه سوم به دلایل زیر رخ میدهد:

•  تحریک دهانه رحم
  •  آزمایشهای بارداری و مقاربت جنسی
  • نشانه ای از زایمان

پوشش مخاطی که چند روز یا یک هفته قبل از زایمان ایجاد می شود، یک لکه مخاطی است که رحم را برای محافظت از نوزاد پوشش می دهد. این پوشش همان چیزی است که بدن برای زایمان آماده می کند و شما مخاطی قهوه ای مانند ترشحات را هنگام خروج آن مشاهده می کنید.

همانطور که در بالا ذکر شد، ترشحات قهوه ای می تواند نشانه ای از عفونت باشد. به همین دلیل بررسی کیفیت، بو و ظاهر آن بسیار مهم است. در صورت مشاهده علائم غیرمعمول مانند عوامل ذکر شده در ادامه نیاز به مراقبت های پزشکی می باشد:

•  اگر ترشحات بیش از خفیف باشد (به علت خونریزی لانه گزینی)
  •  ترشح قهوه ای که بیش از یک هفته پس از رابطه جنسی ادامه دارد
  •  اگر ترشحات بوی بدی داشته باشد یا خارش داشته باشد
  •  درد در ناحیه شکم یا بافت یا لخته در ترشحات می تواند نشانه ای از سقط جنین باشد
  •  ترشحات پس از گرفتگی شکم، بوی بد و ظاهر آبکی
  •  ترشحات همراه با تب یا لرز می تواند نشانه عفونت در رحم یا کلیه باشد
  • ترشحات همراه با درد، گرفتگی و سرگیجه می تواند علائم حاملگی غیرطبیعی باشد
1578