2703
2553
عنوان

ب کمکتون احتیاج دارم

69 بازدید | 10 پست

من پنج شنبه پیش رفتم سونوگرافی حاملگی چون لکه بینی هم داشتم....

دکترسونو نوشت هفت هفتمه ولی گفت ن کیسه زرده دیده میشه ن جنین امکان بارداری پوچ هستش دوهفته دیگه بیا واس کنترل...

راستی اینم بگم من یه هفته پریودم عقب افتاد آزمایش خون دادم منفی شدوبع دوهفته ازاون آزمایش منفی بتام مثبت شد ممکنه بخاطردیرگرفتن لقاح توسونو معلوم نبوده؟

من لکه بینی و خونریزی داشتم متاسفانه بارداری خارج رحمی بود 

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
هم امکان بارداری پوچ هست هم بارداری مخفی.انشالله که این دفعه نشون بده خودشو

چون خواهرشوهرم پوچ بودبارداریش هم آزمایش خون داد افتادخونریزی و۴هفته سقط شد خودش خودبه خود

چون خواهرشوهرم پوچ بودبارداریش هم آزمایش خون داد افتادخونریزی و۴هفته سقط شد خودش خودبه خود

انشاالله که برا شماپوچ نباشه و نشون بده خودش رو.استرس نداشته باش که خودش باعث سقط میشه

متاهل و متعهد
ن این داخل رحمه

اره خداروشکر خارج نیست من توی همین سایت خوندم بچه بعد هشت هفته دکتر دیده حالا از نظر علمی اطلاع ندارم

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
2714
استرس ک ندارم فکرم درگیره

درست میشه حتی اگه خدایی نکرده پوچم باشه آخر کارکه نیست بازم باردارمیشی.خودتو درگیرنکن سوره توحید نذر کن تاموقع سونوت بخون خدابخواد بچه میشه

متاهل و متعهد

سلام به مامانای گل  

چند روز پیش یه تیزر شبکه 3 پخش کرد. 

که قراره از مامانایی که پا به ماهن .5و6 ماه به بالا و دوران بارداری متفاوت و جالبی دارن ، 

یک مجموعه ی تلوزیونی ساخته بشه.

گفتم به شما هم اطلاع بدم شاید دوست داشته باشید ثبت نام کنید.

من خودم ثبت نام کردم.

اینم اسم صفحه ی اینستاگرامشه pabemah_tv