2737
2734
عنوان

یه سوال از فردا قراره نت ملی بشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 38 پست
بسهههههه دیگه   دارم به اسید پاشی فکر میکنم دیگه    خسته شدم از این تاپیکا

خب نیا تو تاپیک

میتونم جواب همه بی تربیتا و بی شخصیت ها رو بدم ولی  سطحم و شعورم  خیلی ازشون بالاتره بنابر این از کنارشون ردمیشم میگن با خوک کشتی نگیر چون تو کثیف میشی ولی اون عاشق کثیف کردن خودشه😇😇😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی چی ملی بشه؟؟

یعنی همون حالتی که چند وقت پیش داشت نو گوگل نو اینستا نو سایت و اپ خارجی

میتونم جواب همه بی تربیتا و بی شخصیت ها رو بدم ولی  سطحم و شعورم  خیلی ازشون بالاتره بنابر این از کنارشون ردمیشم میگن با خوک کشتی نگیر چون تو کثیف میشی ولی اون عاشق کثیف کردن خودشه😇😇😇
2738
یعنی همون حالتی که چند وقت پیش داشت نو گوگل نو اینستا نو سایت و اپ خارجی

وای چه بد 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
اگه سوپرایزاینه که نت ملی بشه این سوپرایزواسه دولته نه مردم. مردم بدبخت تر میشن هرچندالانم روزبه روز ...

تا 1400هنوز مونده...خخخخ

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 

کمتر از ۲۳ ساعت دیگ به سوپرایز مونده😍

بابا خو صبر کنین ببینید چی میشه😊چرا هی فرضیه میدین اخه😂

به بعضیام باس گفت اینقدر روزها زود میگذره کهنفهمیدیم تو کی واس ما آدم شدی!😏
کمتر از ۲۳ ساعت دیگ به سوپرایز مونده😍 بابا خو صبر کنین ببینید چی میشه😊چرا هی فرضیه میدین اخه😂

شوخی میکنی یعنی واقعا دارن یه گندی میزنن😭😭من عشقم اونجاست قطع بشه چه خاکیربریزم

2706