2726

کافه سوپریم

Supreme Cafe

یک قهوه مغذی و خامه ای در ترکیب با فواید جینسینگ، گانودرما لوسیدوم

سوپریم کافه یک قهوه سبک و ملایم با طعم خامه ای و شیرین است. این قهوه بعنوان نوشیدنی برای صبح زود یا سروحال شدن در اواسط روز فوق العاده است.

حاوی جینسینگ

حاوی گانودرما لوسیدوم طبیعی

کافه سوپریم چیست؟

کافه سوپریم یک قهوه کامل برای انرژی زایی در هر زمانی از روز است.

این قهوه ملایم و طعم دار فواید کامل قهوه را داشته و خیلی راحت و سریع آماده می شود.

بعلاوه، کافه سوپریم حاوی جینسینگ است که در همه جای دنیا بخاطر طعم و فواید آن مورد استفاده قرار می گیرد.

گانودرما لوسیدوم  دیگر ماده موجود در این قهوه هست. این گنجینه سنتی آسیایی در آشپزی، تولید چای و سایر محصولات استفاده می شود.

اجزاء ترکیبی

قهوه— یکی از محبوب ترین نوشیدنی ها در دنیا. آماده کردن این قهوه طعم دار و لذیذ بسیار ساده است. شما می توانید این قهوه با بسته بندی عالی را همیشه همراه داشته باشید.

گانودرما لوسیدوم— که به آن قارچ رِیشی قرمز هم می گویند، و طعم ملایم آن طعم قهوه را عمیق تر کرده و فواید آن برای سلامت تقویت می شود. قارچ گانودرما حاوی تری ترپنوئیدها و پلی ساکاریدها ست. این قارچ ها آداپتوژن یا سازش¬زا هستند. گانودرما لوسیدوم هزاران سال در فرهنگ سنتی آسیای مورد استفاده قرارگرفته و معنی نام آن به زبان چینی قدرت معنوی است، اما ژاپنی ها به آن رِیشی به معنی پادشاه گیاهان می گویند.

جینسینگ— این ماده یک طعم تُند و طبیعی به قهوه داده و بصورت طبیعی حاوی فیتوکمیکال هاست.

خامه— طعم شیرین و خامه ای به کافه سوپریم می دهد.

نحوه مصرف

یک بسته را داخل فنجان موردنظر بریزید، آب جوش به آن اضافه کنید، هم بزنید، و از قهوه تان لذت ببرید!

همچنین می توانید بعد از هم زدن منتظر بمانید تا خنک شده و بعد با یخ سرو کنید تا شکل قهوه خامه ای تر شود.

170 ml – غلیظ و خوش عطر

225 ml – یکدست و خامه ای

285 ml – سبک و طعم دار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انقدر گرونه که ادم زورش میاد برای ۲۵ تا دونه ۸۰ بده

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
نه بابا بیست تا ۲۰۰ 

اوه اره۱۸۰  بود  تازه یادم اومد 

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
مگه بیز همچنان باپرجاس؟؟؟ 

انگاری 

هی تبلیغ هست که پیسی درمان میکنن

حتی دختر اومد تو برنامه احسان تبلیغ کرد پیسیم.خوب شده:|

2706