2410
2553
عنوان

شب یلدا

1889 بازدید | 49 پست

سلام همسرم برام میخاد شب یلدایی بیاره .بعد بهم پول داده ک باهم بریم خرید تنقلات .دوس دارم اونطور ک خودم میخام تزیین کنن.میخام خودم و خودش تزیینشون کنیم 

چیا بخریم 

کمکم کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟
2456

اجیل بخر یکم میوه بخر یه هندوانه تزیین شده بخر بودجه ت رسید یه کیک یلدایی م بخر منم عقدم اگه بخان برام بیارن خودم باید بگیرم باشوهرم همینا میخرم با پالتو و شال چون تازه خرید کردم 

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪

از اینام بخر

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟
2714
شمام خودتون میرید خرید 

اره چون نه خاهر شوهر دارم نه برادر شوهر مادرشوهرمم فوت کرده کلا منه بیچاره همه کارمو خودم میکنم عقدمم خودم تزیین کردم رفتم خربد عید قربان دوتا النگو اوردن الانم ک اگه بخان بیان باید خودم برم خرید😪😭

اجیل  شکلات پاپ کورن کیک شیرینی شکلات پاستیل 

انواع اقسام میوه با کدو وچغندر

و لباس 

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖
طلا هم میگیری سما مال کدوم شهرین ؟

طلا واسم عید قربان 2تا النگو اوردن بعد اونم برام بی مناسبت ی انگشتر گرون خرید یدونم گردنبند سنگین خیلی گرون قیمت ک میشه باهاش ی سرویس کامل خرید الان از دلم نمیاد بگم بخر بگمم نمیخره😂😂😂😂

ما برای برادرم گرفتیم جدا از کادوهای فراوان

یه ظرف پر آجیل

کیک طرح هندوانه

هندوانه تزیین شده

میوه اونم دادن تزیین کردن

پشمک

پفیلا

انار جدا

لبو

باسلوق

دوظرف شیرینی