2726
خوشبحالتوووون واقعا داداش من ۶سالشه وزنش ۱۸

غدای نقوی بدینش پای مرغ پودر سنجد کنجد. سمنو واسه وزن گیری عالی

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دخترم دوماه دیگه۴سالشه ۱۷کیلوعه بنظرتون زیاد نیس؟؟؟همش نگرانم میترسم تپلی باشه بعدا بچم همش عذاب ...

نه اصلا .بعدش خودت نگاه میگنی ب جسش معلوم میشه دیگه از روی وزن نمیشه قضاوت کرد شاید استخونش پر 

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
نه اصلا .بعدش خودت نگاه میگنی ب جسش معلوم میشه دیگه از روی وزن نمیشه قضاوت کرد شاید استخونش پر 

نسبت به هم کلاسیهای دخترش تپلی تره و قد بلندتره

ولی نسبت به پسرا معمولیه

2728
وای عزیزم خیلی خیلی کوچولو مونده  خسته شدم از همون اول تولدش مشکل داشته رشدش  خودمم ریزه ...

پودر سجد کنجد خیلی خوب اسه قد

نسبت به هم کلاسیهای دخترش تپلی تره و قد بلندتره ولی نسبت به پسرا معمولیه

کلا فکر کنم دخترتون درشت این خوبه چون قدشم بلند جای ناراحتی ندار اگه فقط وزنش بالا بود انوقت باید ی فکری میکردین

پودر سنجد ؟دارمش اتفاقا 

پودر سنجد خالی یبوست میاره ب همون اندازه کنجد بگیر پودر کن قاطیش کن روزی ی قاشق  قبل ی  لیوان شیر بخوره