2733
2734
عنوان

جواب مادرشوهرمو باتندی پیش همه دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 811 بازدید | 34 پست

درسته شوهرته 

اونم پسرشه

بچشو دارن می‌برن زندان ... اعصاب نداره

دور باشین  از هم

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب کاری کردی تا کی به اسم بزرگتر بودن میخوان گند بزنن به زندگیامون من بابا ومامان خودمو هم مخاطب این جمله قرار میدما 

یه مرضی هست به نام خود ترکونی ،کاربر چند ساله هستم به دلایلی خودمو ترکوندم نتونستم نی نیسایتو فراموش کنم  چند باره برگشتم 😍😍😍
2728

حالا یکی هم که پیدا شده میخواد پای عشقش بمونه یه بیشعور نمیزاره

یه مرضی هست به نام خود ترکونی ،کاربر چند ساله هستم به دلایلی خودمو ترکوندم نتونستم نی نیسایتو فراموش کنم  چند باره برگشتم 😍😍😍
2738

تو اینجور شرایطی مادر از عروسش میخواد به پای پسرش بمونه ولی این مادر شوهرت نوبره دیگه میخواد پسرش رو دق بده که شماهم بدی مهریه اجرا بزاری و اون بدبخت هم بدهی پشت بدهی....خدا  عقل بده والا

نه خداییش راضی به طلاق مانیست،ولی این حرفو میزنه ببینه حرف حساب من چیه،حتی پشت سرمم گفته فوقش زنش طلاق میگیره که به درک،من میدونم راضی به این نیست ولی برای حفظ غرورش اینو میگه،بدهیش به خاطر خرید وفروش اشتباه بوده،ضرر کرده،منم درجوابش گفتم اگه به طمع اینی که من طلاق بگیرم سخت دراشتباهی،من از خونه وشوهرم نمیکنم،،حالا زده زیر حرفش میگه من اصلا این حرفو نزدم،نمیدونید چقدر دارم عذاب میکشم

همش دارم غصه میخورم چرا خدا من رو گرفتار همچین کسی کرد،چرا به حرفای بقیه گوش ندادم واومدم طبقه پایین خونش زندگی کنم،بردار شوهرم و... خیلی بهمون گفتن نیاید اینجا زندگی کنید،برید واسه خودتون

تو اینجور شرایطی مادر از عروسش میخواد به پای پسرش بمونه ولی این مادر شوهرت نوبره دیگه میخواد پسرش رو ...

منم همینو به همه گفتم،گفتم درعوض اینکه منو گرم بگیره تا پای زندگیم بمونم،برعکس طلاق رومیذاره جلوم،اینی که میگه طلاق یه دونه ازسکه های منو بده ببینم میتونه طلاق بده

2706