1596
1578

سلام اولین تاپیکی هست که میزنم

من خیلی مشکلات توزندگیم دارم،الان برای شوهرم ۸ سال زندون به دلیل بدهکاری بریدن،من بچه ندارم

اما خودم وشوهرم خیلی همدیگه رو دوست داریم

مادرشوهرم خیلی اذیتم میکنه،شوهرمم همیشه سکوت میکنه میگه مادرمه نمیتونم چیزی بگم،هردفعه مشکلی توزندگی ما پیش میاد میگه طلاق،منم این دفعه که گفت باتندی جوابشو دادم،اونم شروع کردخودشو زدن وداد زدن،برادرشوهرامم که اومدن من بازم کناراونا جوابشو دادم وگفتم داره فیلم بازی میکنه،الان برادرای شوهرم میگن من نباید جواب میدادم،اون بزرگتره،آخه بزرگتر راه طلاق میذاره جلو بچه هاش؟من چیکارکنم؟دوروزه اصلا غذانخوردم

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

کلیک کنید

1546

الهی عزیزم 

خیلی سخته ...صبورتر باش و توکل کن 

به نهادهای کمک و ...سر زدی برا پرداخت بدهی ...به کانون های زنان سرپرست خانوارم سر بزن

خوشگلی و قشنگی یه خانم  به نجابت ،حیا ، نزاکت ، شخصیت و طرز حرف زدنشه... 😌                                                         بقیه اش که با یه دستمال مرطوب پاک میشه 😏

بیخود غذا نمیخوری.ول کن برو خونه مامانت شوهرتم گف چرا رفتی و دیگه تحمل دخالتا و بی احترامیای مادرتو ندارم جدی باهاش حرف بزن بگو کاری به زندگمون نداشته باشه وگرنه واقعن طلاق میگیرم 

8
1537

درسته شوهرته 

اونم پسرشه

بچشو دارن می‌برن زندان ... اعصاب نداره

دور باشین  از هم

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم

خوب کاری کردی تا کی به اسم بزرگتر بودن میخوان گند بزنن به زندگیامون من بابا ومامان خودمو هم مخاطب این جمله قرار میدما 

یه مرضی هست به نام خود ترکونی ،کاربر چند ساله هستم به دلایلی خودمو ترکوندم نتونستم نی نیسایتو فراموش کنم  چند باره برگشتم 😍😍😍
1480