1542
1480

من ۲۹سالمه

پسرعموم ۳سال و هفت ماه ازم کوچکتره

بیش از حد باهم صمیمی هستیم .... نگاهش و رفتارش برام عجیبه 😮😮😮😮😮

میگه درسش و تموم کرده حتی اواخر تحصیلش رفت سربازی دوره آموزشی بعد نمیدونم چه کرد ولی چندواحدش مونده بود...بماند... راست میگه؟!

مگه ممکنه یه پسر عاشق دختری بزرگتر از خودش بشه؟!

میخام بدونم اگه من دوست داشت چرا تا الان چیزی نگفته؟!مگه دختر عمو پسرعمو باشی تو سن پایین ازدواج نمیکنی؟!

و اینکه یه پسر تا سن ۲۶ سالگی واقعا ممکنه هیچ دوست دختری نداشته باشه؟!

چرا بغضی وقتا با من شوخی ناجور میکنه؟!😕😕😕😕😕

من ی دخترکوچولواحساساتی هستم...خودم میدونم نمیخادهی بهم بگید مث 13 .14 ساله ها میمونی نابالغی   

منظورت از شوخی ناجور چیه :/

تو گروه خانوادگی دعوا شد عموم گفت: zer nazanin ، گفتم عمو نازنین کیه یهو زن عموم اومد گفت ناصر نازنین کیه؟ دعوارو بیخیال شدن فردا قراره طلاق بگیرن     

برا ی پسری تعریف کردم.وقتی باعموم اینا رفتیم بیرون پسرعموم این رفتارا روداشت یعنی روم کراش داره؟پرسیدم توپسری اگه ازی دخترخوشت بیادچی کارمیکنی؟گفت بهش نخ میدم تابیادباهم صحبت کنیم.

گفتم یعنی دائم ازجلوش ردمیشی لبخندمی زنی!

براش چایی داغ میاری تو باغ ازسرمانلرزه!

میری بالادرخت ی خرمالوبیچاره شده میچینی براش!

دکمه یقه پیرهنت بازمیکنی جلوش!

بگه چرارفتین فروشگاه برامن شیر نخریدین باهاش شوخی ناجورمیکنی درگوشی!

گفت آره همینه دلایل کراش

نظر می دین ؟! من که باورم نمیشه

من ی دخترکوچولواحساساتی هستم...خودم میدونم نمیخادهی بهم بگید مث 13 .14 ساله ها میمونی نابالغی   

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

منظورت از شوخی ناجور چیه :/

تینااااا همه جا دنبال سوژه ای 🤣🤣

دنیا دار مکافاته اما سعی کنیم غمامونو و غصه هامونو پخش نکنیم نزاریم رو دل دیگران غمامونو نگه دارم برا ی خودمون و شادی رو به دیگران هدیه بدیم چرا وقتی به دوستمون برسیم سریع ناله کنیم ؟میدونم سخته میدونم یه جایی باید تخلیه شیم اما یه اصل اساسی هست که میگن شادی ببخش تا شادی ببینی   اگه میدونی چه قدر برای یه نفر عزیزی پس این بار سنگینو از رو دلش بردار غمت غصت رنجت براش سنگینه عین من 😔برام سخته اما باشادی میخوام غصه و غمم رو بزارم رو دل خودم اخ که چه قدر سنگینه😑خدایا منو ببخش که غمم رو گزاشتم رو دل عزیزام ببخش که از غصه هام گفتم🙂از این به بعد نگهش میدارم واسه خودم خدایا تو باش رنجشو به جون میخرم                         دفتر خاطراتم ،دفتر اعتقادم شده یک دنیا زندگی ام                       روی صحبتم با همه نی نی سایتیا بود خصوصا دوستای خوبم که یک دنیا مدیونشونم ❤تنها کاری که ازم برمیاد اینه که برا ارامش و موفقیتتون دعا کنم همینو بس اما بدونین از ته دلم واستون دعا میکنم به مراد دلتون برسید خواهرای نی نی سایتیم اگه امضامو خوندید برا حل مشکل همه مشکل دارا و اینکه همه به حاجتشون برسن دعا کنید و صلوات بفرستید 🙏ان شاءالله خدا به دلای مهربونتون ارامش بده              
1546

خب با هم صمیمی هستین پسرا با دختری صمیمی بشن شوخی ناجور هم میکنن

دوست دارم حرف دلمو به کاربرای نی نی سایتی توی امضام بگم.نمیدونم کجا بزرگ شدین نمیدونم دیدگاهتون در مورد یک زن متاهل و رفتار شوهر و سوختن و ساختن چیه.من هیچی از شما نمیدونم شماهم هیچی از من نمیدونید.همیشه من برای بقیه دعا میکردم حتی با وجود اینکه تو شرایطشون نبودم حتی اگه خیانت کرده بودن میگفتم درکشون کن براشون دعا کن تو نمیدونی چه اتفاقی افتاده ولی وقتی خودم توی این دوساله محتاج دعا شدم.به هرکی گفتم دعام کن فهمیدن بابت طلاقم دعا میخوام دورمو خالی کردن با تعجب نگاهم کردن برعکس دعا کردن که برگردم.و برم زیر یه سقف.اگه واقعا ایتقدر حس تنفر تو وجودتون هست و دلتون میخواد همه بدبخت بشن از جمله من.اگه اینقدر از روی احساسات تصمیم میگیرید و فکر میکنید همه مثل خودتون هستن و هیچ عقل و منطقی وجود نداره.دعا نمیخوام بهتره وقتی میگم دعام کنید سکوت کنید تا بخواین دعایی کنید که بفهمم بدبختیه من باعث خوشحالیه شماس.ولی اینقدر اگه قلبتون بزرگ هست و خوشبختیه بقیه برای شما خوشحالی میاره دعا کنید من طلاقمو بگیرم.چون من دختری هستم که پیامبر بهم یاد داد ارزش دارم برده نیستم.من قدرت دارم من تو سری خور نیستم.با هر خفتی نباید بسازم و فقط برام مهم اسم شوهر باشه.من ریحانم و باید باهام با لطافت برخورد بشه نه اینکه از کتک زدنم لذت برده بشه.ممنون🍁لازم دونستم که توضیح بدم اگه تو هر بحثی کم اوردی و پایه امضامو کشیدی وسط و توهین کردی و یا خواستی به حساب خودت تحقیرم کنی اینو بدون که در موردت اینجوری فکر میکنم.من ادمی بودم که شجاعت داشتم در برابر حرف خاله زنک ها در برابر یک خانواده روانی که از دین اسلام سوء استفاده میکنن در جهت منافع خودشون در برابر قانونی که هیچ به نفع زن نیست در برابر جو دادگاهی که یه ثانیشو نمیتونی تحمل کنی شجاعت داشتم و راه اشتباهو نرفتم و زندگیمو تغییر دادم.خوشحالم .خوشبختم و طلاقم به عنوان افتخاری هست که همیشه با غرور ازش حرف میزنم. پس بزدلی خودتو در برابر تغییر ندادن زندگیت با خالی کردن عقده هات سر من نشون نده.باتشکر🙏🍁
خب با هک صمیمی هستین پسرا با دختری صمیمی بشن شوخی ناجور هم میکنن

آره ....یعنی این صمیمیت برادرانه است؟

1432

جواب بقیه رو نمیدونم

فقط بهت بگم معلومه ک میشه پسری تا این سن دوست دخترنداشته باشه

همسر من سنش بیشترم بود

دوستاشم همینطورن هیچ کدوم اهل دوستی نیستن

الحمدلله. ان شاالله همسرای شایسته ای هم خدا نصیبشون کنه

یه دهه هفتادی مسلمون (اگر نظرم مغایر با قرآن و حدیث بود، تذکر مودبانه شمارو پذیرا هستم)                                                                                                                    خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین

بخاد میاد خاستگتری. الکی بگو برام خاستگار اومده نمیدونم چی جوابشو بدم بببن واکنشش چیه

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
1563
آره .... ولی این صمیمیت برادرانه است

اره اینجوری فکر کن.ولی میگم پسرا اینجوری فکر نمیکنن مگر دیگه خیلی مذهبی و مقید باشه

دوست دارم حرف دلمو به کاربرای نی نی سایتی توی امضام بگم.نمیدونم کجا بزرگ شدین نمیدونم دیدگاهتون در مورد یک زن متاهل و رفتار شوهر و سوختن و ساختن چیه.من هیچی از شما نمیدونم شماهم هیچی از من نمیدونید.همیشه من برای بقیه دعا میکردم حتی با وجود اینکه تو شرایطشون نبودم حتی اگه خیانت کرده بودن میگفتم درکشون کن براشون دعا کن تو نمیدونی چه اتفاقی افتاده ولی وقتی خودم توی این دوساله محتاج دعا شدم.به هرکی گفتم دعام کن فهمیدن بابت طلاقم دعا میخوام دورمو خالی کردن با تعجب نگاهم کردن برعکس دعا کردن که برگردم.و برم زیر یه سقف.اگه واقعا ایتقدر حس تنفر تو وجودتون هست و دلتون میخواد همه بدبخت بشن از جمله من.اگه اینقدر از روی احساسات تصمیم میگیرید و فکر میکنید همه مثل خودتون هستن و هیچ عقل و منطقی وجود نداره.دعا نمیخوام بهتره وقتی میگم دعام کنید سکوت کنید تا بخواین دعایی کنید که بفهمم بدبختیه من باعث خوشحالیه شماس.ولی اینقدر اگه قلبتون بزرگ هست و خوشبختیه بقیه برای شما خوشحالی میاره دعا کنید من طلاقمو بگیرم.چون من دختری هستم که پیامبر بهم یاد داد ارزش دارم برده نیستم.من قدرت دارم من تو سری خور نیستم.با هر خفتی نباید بسازم و فقط برام مهم اسم شوهر باشه.من ریحانم و باید باهام با لطافت برخورد بشه نه اینکه از کتک زدنم لذت برده بشه.ممنون🍁لازم دونستم که توضیح بدم اگه تو هر بحثی کم اوردی و پایه امضامو کشیدی وسط و توهین کردی و یا خواستی به حساب خودت تحقیرم کنی اینو بدون که در موردت اینجوری فکر میکنم.من ادمی بودم که شجاعت داشتم در برابر حرف خاله زنک ها در برابر یک خانواده روانی که از دین اسلام سوء استفاده میکنن در جهت منافع خودشون در برابر قانونی که هیچ به نفع زن نیست در برابر جو دادگاهی که یه ثانیشو نمیتونی تحمل کنی شجاعت داشتم و راه اشتباهو نرفتم و زندگیمو تغییر دادم.خوشحالم .خوشبختم و طلاقم به عنوان افتخاری هست که همیشه با غرور ازش حرف میزنم. پس بزدلی خودتو در برابر تغییر ندادن زندگیت با خالی کردن عقده هات سر من نشون نده.باتشکر🙏🍁

کی گفته اگه دختر عمو پسر عمو بخوان همو ، تو سن کم ازدواج میکنم؟؟؟

والا اینایی که شما میگی نشونه دوس داشتن نیس

شما که توهین میکنی ، مراقب حق الناس باش... خدا شاهد و ناظره

همه چیز ممکنه 

ولی مگه هر کی عاشقه تو سن کمه؟!

مورد داشتیم پسره عاشق دختری شد ک ۷ سال ازش بزرگتره

ولی تو این موردا ترجیح من اینه پسر لااقل سی سال رو داشته باشه

🍉یلداتون🍉 مبارک🐣🍁🐥🐥🍁🍁امیدوارم یلدا،کریسمس ، ۲۲ بهمن ، ولنتاین ، چهارشنبه سوری ، عید ، سیزده به در ، تابستون و پاییز و زمستون خوبی داشته باشین 😁پیشاپیش سال ۱۴۰۰ بر همه شما نی نی سایتیا مبارک😚😚یادتون باشه من اولین نفری بودم که تبریک گفتم😂😍بوچ براتون💋💋 خداحافظ همگی نیلای ۳۰ آذر ۱۳۹۸ هجری شمسی🌏😎🖐🚶‍♀️🚪✈....به مقصد ¿¡🤗
1547