1874
1955

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983
سلام عزیزم ممنون میشه بیشتر توصیح بدی؟ سزارین کردین؟ پرسنلش خوب بود؟ هزینش چقدر شد؟ ببخشیدا🙏😅

سلام عزیزم. بزار الان لینک خاطره زایمانمو میزارم دقیق با جزییات توضیح دادم له چند نفرم تو سایت دکتر و بیمارستانو معرفی کردم که راضی بودن میتونی ازشون بپرسی

عضو گروه آبی  قد ۱۶۰  وزن اولیه ۷۲۵0۰  وزن فعلی.۶۵۵0۰ وزن  هدف ۶۰ مطمئنم که تا آخر سال به وزن هدفم میرسم😇

آیهان ۱۳۷۳ چند روز پیش با دکتر احمدیان تو تریتا زایمان کرد

عضو گروه آبی  قد ۱۶۰  وزن اولیه ۷۲۵0۰  وزن فعلی.۶۵۵0۰ وزن  هدف ۶۰ مطمئنم که تا آخر سال به وزن هدفم میرسم😇
صارم با بیمه مون قرارداد نداره ، نمیتونم برم ممنونم❤

بیمه تون چیه چقدهزینه زایمانو تقبل کرده ؟ منم سز میخوااام 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
آیهان ۱۳۷۳ چند روز پیش با دکتر احمدیان تو تریتا زایمان کرد

هزینشم میگی سز یا طبیعی؟ 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
1967
هزینشم میگی سز یا طبیعی؟ 

سزارین

یک سال و نیم پیش شد ه تومن کل هزینه ها با اتاق وی آی پی

سزارین یک سال و نیم پیش شد ه تومن کل هزینه ها با اتاق وی آی پی

هزینه ها چقد دوستم ؟ ؟؟؟

عزیزم میشه آدرس مطب دکتر ت رو بگی و اینکه شما بیمه داشتی یا آزاد انقدر هزینه کردی؟؟

بیمه نداشتم

شهرک گلستان. خیابان گلها

1976