2733
2734
باشه گلم به جز شلوار شومیز و بلوز اینا هم دارین..ما از بازار بزرگ همسرم برای مغازه اش زیاد خرید میکن ...

نه شوهرم فقط تو كار شلوار هست بازار بزرگ پاساژ پارسيام مغازه تون كجاست ؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
ما داريم يعني شوهرم داره توليد شلوار زنانه  جانم كار داشتي؟

منم خیاطی بلدم خیلی علاقه ب کار تولید دارم خیلی هاااا 

ولی اطلاعات ندارم در باره اینا از چند نفر ک تو این کار پرسیدم سعی کردن بپیچچونن ...😐نمیدونم مثلا واسه تولید شلوار ب چه افرادی نیاز دارم ??چنتا چرخ و حدودی چقد سرمایه ببخشید اگه ناراحت نمیشی میشه ی میانگین از درامد شوهرتو بگی ☺☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید ینی شما ک میگی مغازه داری با قیمت تولیدی ینی قیمت پایین تر خودتون عرضه میکنید ,بعد اجاره مغاز ...

ببين شوهرم توليدي داره كه اونجا شلوار ميدوزن البته الان بيشتر ميدن مزدي دوز بعد تو بازار مغازه هم دارن كه اونحا عمده فروشي هست و همين كارهاي توليدي رو ميفروشن نيشه از توليد تا پخش

براي شما كه هنوز اولشي خوب سخته بايد بگردي مشتري پيدا بكني معمولا از مغازه دارها بايد كار بگيري يعني بهت پارچه بدن و مدل كه براشون بدوزي اگر از اول خودت بخواي توليدي مستقل داشته باشي كار رو توليد بكني شايد رو دستت بمونه فيمت پارچه خيلي بالا هست ميتوني اول مزدي دوزي كار بكني بعد كه با بازار اشنا شدي خودت تنها كار كني

2728
منم خیاطی بلدم خیلی علاقه ب کار تولید دارم خیلی هاااا  ولی اطلاعات ندارم در باره اینا از چند ن ...

در مورد درامد شوهرم هم واقعا نميدونم نه اينكه نخوام بگم چون شوهرم كارش گسترده است هم توليدي داره هم پخش و اينكه بالاي بيست ساله تو اين كاره تو كار پارچه هم هست قضيه اش فرق داره شايد بين ده تا بيست ميليون در ماه اما خوب مسلما شما نبايد رو اين درامد حساب باز كنين سه چهار تا توليدي واسه سوهرم كار ميدوزن

در مورد درامد شوهرم هم واقعا نميدونم نه اينكه نخوام بگم چون شوهرم كارش گسترده است هم توليدي داره هم ...

ممنون عزیزم .....😗😗😗

این که میگین مزدی دوزی کنم ینی چی ینی برم تو تولیدی کار کنم یا چی?

ممنون عزیزم .....😗😗😗 این که میگین مزدی دوزی کنم ینی چی ینی برم تو تولیدی کار کنم یا چی?

مزدي دوزي يعني اينكه توليدي ات رو راه ميندازي با دو سه يا چند تا چرخ اما سفارش دوخت رو از مغازه دار يا توليدي هاي كه فروششون بيشتر اما خودشون نميرسن توليد كنند ميگيري فقط دوخت با شماست و دستمزد دوختتون رو بر اساس تعداد ميگيري پارچه و مدل و الگو  رو مغازه دار برات مياره شما كار رو دوخته تحويل ميدين ديگه درگير كار پارچه نميشي چون پارچه خيلي گرونه يا اينكه كارها فروخته نشه بمونه رو دستت اينجوري هم نيستش شما به هيچي كار نداري فقط كار رو توليد ميكني همين و دستمزد ات رو ميگيري تنها مسيوليتتون در برابر كار دوخته شده است كه اشكالي نداشته باشه كار خراب بشه مسيولش شماييد اما ديگه دنبال مدل و پارچه و مشتري و بازار فروش نيستين درامدش هم مشخصه بر اساس تعداد دوخت هفتگيتونه 

2738
این که خیلی خوبه ولی من تو حاشیه تهران زندگی میکنم از کجا برم سفارش بگیرم

اتفاقا مزدي دوزها تو حاشيه هستن شهريار اسلام شهر ورامين شهر ري شما كه نمياين راه بيافتين تو خيابون دنبال سفارش 

خود شوهر من تو ديوار اگهي مزدي دوز ميزنه بعد بهش زنگ ميزنند شوهرم ميره توليدي اشونو ميبينه نمونه ميده اگر كارشون خوب بود در مورد تعداد و قيمت به توافق ميرسن شما هم تو ديوار ميتونين بگردي دنبالش يه سرچ كني زياد پيدا ميشه اما اول بايد چند تا چرخ تهيه كني معمولا خيلي از مزدي دوزها تو خونشون اينكار رو ميكنند و كار خانوادگيه يعني سه تا چرخ دارن پنج شش نفر اعضاي خانواده همشون باهم كار ميكنند بعد اينكار تخصصي ميشه يعني اگر شلوار دوز باشي ديگه مانتو نميتوني يا بالعكس شما كدوم منطقه اي؟