1600
1541

طرز تهیه‌ی شربت زعفران و خواص شربت زعفرانی

کلیک کنید

1546

من تولیدی لباس نداروم،تودوروبرمم ندیدم

منتهابهش فکرکردم..اینکه بایدیه تیم حرفه ای که کاردوخت ودوزشون عالی باشه داشته باشی

ینفرومخصوص داشته باشی برای تبلیغ،خلاصه بنظرمن بایدیه کادرحرفه ای داشته باشی خوب خرج کنی تابه پول برسی

هَل جزاء الاحسانَ الا الاحسان؟❤

براچی میخای 

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💞خـ♡ـودش گــــــــــفته:«یَدُ اللَّه فَـــــوْق أَیْدِیهِــــــــــمْ»یعنی بنده من نگـــــران نباش از ڪارهای آدمـــهای اطـــرافت دلگـــــــیر نباش، اخـــــم نڪن؛تا مــــــــــــــــــن نخواهـــــم!برگـــی از درخت نمی افــتد.
منم چند نفرو دیدم راه انداختن ضرر کردن

مال ما تازه نبود اخه 20 ساله تو این کاره ولی خب بی فکری یا بدبیاری نمیدونم بدجور ضرر کرد

کاربری قدیمی ام نمیدونم چرا ترکیدم 😐😐برای جور شدن جهیزیم یه صلوات میفرستین مرسی😳
مال ما تازه نبود اخه 20 ساله تو این کاره ولی خب بی فکری یا بدبیاری نمیدونم بدجور ضرر کرد

اها فکر کردم تازه تاسیس بوده 

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم
8
تهران ميدان شهدا توليديه تو بازار بزرگ هم مغازه و پخش داريم

باشه گلم به جز شلوار شومیز و بلوز اینا هم دارین..ما از بازار بزرگ همسرم برای مغازه اش زیاد خرید میکنه

1537
باشه گلم به جز شلوار شومیز و بلوز اینا هم دارین..ما از بازار بزرگ همسرم برای مغازه اش زیاد خرید میکن ...

نه شوهرم فقط تو كار شلوار هست بازار بزرگ پاساژ پارسيام مغازه تون كجاست ؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
ما داريم يعني شوهرم داره توليد شلوار زنانه  جانم كار داشتي؟

منم خیاطی بلدم خیلی علاقه ب کار تولید دارم خیلی هاااا 

ولی اطلاعات ندارم در باره اینا از چند نفر ک تو این کار پرسیدم سعی کردن بپیچچونن ...😐نمیدونم مثلا واسه تولید شلوار ب چه افرادی نیاز دارم ??چنتا چرخ و حدودی چقد سرمایه ببخشید اگه ناراحت نمیشی میشه ی میانگین از درامد شوهرتو بگی ☺☺

ببخشید ینی شما ک میگی مغازه داری با قیمت تولیدی ینی قیمت پایین تر خودتون عرضه میکنید ,بعد اجاره مغاز ...

ببين شوهرم توليدي داره كه اونجا شلوار ميدوزن البته الان بيشتر ميدن مزدي دوز بعد تو بازار مغازه هم دارن كه اونحا عمده فروشي هست و همين كارهاي توليدي رو ميفروشن نيشه از توليد تا پخش

براي شما كه هنوز اولشي خوب سخته بايد بگردي مشتري پيدا بكني معمولا از مغازه دارها بايد كار بگيري يعني بهت پارچه بدن و مدل كه براشون بدوزي اگر از اول خودت بخواي توليدي مستقل داشته باشي كار رو توليد بكني شايد رو دستت بمونه فيمت پارچه خيلي بالا هست ميتوني اول مزدي دوزي كار بكني بعد كه با بازار اشنا شدي خودت تنها كار كني

منم خیاطی بلدم خیلی علاقه ب کار تولید دارم خیلی هاااا  ولی اطلاعات ندارم در باره اینا از چند ن ...

در مورد درامد شوهرم هم واقعا نميدونم نه اينكه نخوام بگم چون شوهرم كارش گسترده است هم توليدي داره هم پخش و اينكه بالاي بيست ساله تو اين كاره تو كار پارچه هم هست قضيه اش فرق داره شايد بين ده تا بيست ميليون در ماه اما خوب مسلما شما نبايد رو اين درامد حساب باز كنين سه چهار تا توليدي واسه سوهرم كار ميدوزن

1579