2726
بلوچ نیست سیستانیه 

همون همون 

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
بلوچ نیست سیستانیه 

سیستان و بلوچستان

یجاس

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهان خداییش قشنگه شمالیم هست

اره خوشکله

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
هرشب شبکه سه سریال شمالیه

بله اطلاع دارم

فقط ب دوست عزیزمون سفارش کردم میتونه از واژه پخش میکنه استفاده کنه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2728
یکم ازفرقشون میگی؟چون من میدونن فرق دارن ولی نمیدونم چیه

بلوچا ااهل سنت و سیستانی ها شیعه

یا بلوچ هیچ وقت تو مراسم ختم مشکی نمیپوشن

و میگن فاتحه واجبه تا لباس

هرچی که بین منو اون بود  از جنس گنـــاه شــد  اون دنیاهم تبـــاه شد‌...

بي غيرت جدو ابادشونن .اون ترك خري كه اين حرف و ميزنه .برن يكم تاريخ بخونن اگه گيلاني ها نبودن كه اعراب به ما حمله كرده بودن و گيلان به عربي ميشد جيلان

گيلان  بيش از  ٨٠٠٠شهيد داده و اگه ميرزا كوچك نبود الان ايراني هم وحود نداشت و روسيه و انگليسي ها تو كشورمون بودن

چه قدر مردم بيسودان كه تاريخ كشور خودشونم بلد نيستن