1600
1541

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

1546

از مردای لجبازوپر مدعا  یار محمد باشه 

مردای بدجنس که پسر خان باشه بدم میاد

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود

طوبا زن بلوچ تو زلزه موند زیر اوار و فوت شد

یار محمد فقط تونست پسرشو نجات بده 

تراب از وارش خواستگاری کرد

ولی وارش رف باش دعوا کرد و گف زنت نمیشم

بعدم خودش رف از یارمحمد خواستگاری کرد

البته این در انچه خواهید دید بود

🍉یلداتون🍉 مبارک🐣🍁🐥🐥🍁🍁امیدوارم یلدا،کریسمس ، ۲۲ بهمن ، ولنتاین ، چهارشنبه سوری ، عید ، سیزده به در ، تابستون و پاییز و زمستون خوبی داشته باشین 😁پیشاپیش سال ۱۴۰۰ بر همه شما نی نی سایتیا مبارک😚😚یادتون باشه من اولین نفری بودم که تبریک گفتم😂😍بوچ براتون💋💋 خداحافظ همگی نیلای ۳۰ آذر ۱۳۹۸ هجری شمسی🌏😎🖐🚶‍♀️🚪✈....به مقصد ¿¡🤗
طوبا زن بلوچ تو زلزه موند زیر اوار و فوت شد یار محمد فقط تونست پسرشو نجات بده  تراب از وارش خ ...

تراب کیه وترشه

در این دنیا کسی محرم اسرار کسی نیست/ما تجربه کردیم کسی یار کسی نیست
8
كيا ميده؟

پخش میکنه

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟
طوبا زن بلوچ تو زلزه موند زیر اوار و فوت شد یار محمد فقط تونست پسرشو نجات بده  تراب از وارش خ ...

بلوچ نیست سیستانیه 

هرچی که بین منو اون بود  از جنس گنـــاه شــد  اون دنیاهم تبـــاه شد‌...
تراب کیه وترشه

هیچ خواستگار قدیم وارشه

ی لات پولدار هیز چاقو کش دزد بی ناموس

الان با وجود بچه شیرخواره میخواد وارشو ب عنوان زن دوم بگیره

🍉یلداتون🍉 مبارک🐣🍁🐥🐥🍁🍁امیدوارم یلدا،کریسمس ، ۲۲ بهمن ، ولنتاین ، چهارشنبه سوری ، عید ، سیزده به در ، تابستون و پاییز و زمستون خوبی داشته باشین 😁پیشاپیش سال ۱۴۰۰ بر همه شما نی نی سایتیا مبارک😚😚یادتون باشه من اولین نفری بودم که تبریک گفتم😂😍بوچ براتون💋💋 خداحافظ همگی نیلای ۳۰ آذر ۱۳۹۸ هجری شمسی🌏😎🖐🚶‍♀️🚪✈....به مقصد ¿¡🤗
هیچ خواستگار قدیم وارشه ی لات پولدار هیز چاقو کش دزد بی ناموس الان با وجود بچه شیرخواره میخواد وار ...

اهان خداییش قشنگه شمالیم هست

در این دنیا کسی محرم اسرار کسی نیست/ما تجربه کردیم کسی یار کسی نیست
1537
بلوچ نیست سیستانیه 

همون همون 

بلوچ نیست سیستانیه 

سیستان و بلوچستان

یجاس

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟
اهان خداییش قشنگه شمالیم هست

اره خوشکله

هرشب شبکه سه سریال شمالیه

بله اطلاع دارم

فقط ب دوست عزیزمون سفارش کردم میتونه از واژه پخش میکنه استفاده کنه

1579