2726
عنوان

پارگی کیسه آب

184 بازدید | 10 پست

خانمها 

من شگ به نشتی کیسه آب دارم 

هفته ۳۹ هستم 

به نظرتون دادوخونه کیت آمینو شور دارن 

میشه کسایی که تجربه دارن لطفا راهنمایی کنن 

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌

نه دیگه شما برو بیمارستان هفته ت هم تقریبا کامله اگه سوراخ شده باشه آمپول فشار میزنن به دنیا میاد 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
برو بيمارستان حالا چه علامتي داري كه مشكوك شدي نشت داره؟ شايد ترشحت زياد شده 

یه آب کم مثل ادرار ازم خارج شد 

یه آب کم مثل ادرار ازم خارج شد 

ممكنه ادرار بوده باشه

يه نوار بهداشتي معمولي بذار ببين خيس ميشه يا نه 

اگه شد برو بيمارستان سريع 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

کیسه آبت پاره شده یا کم سوراخ شده نی نی داره میاد فقط اینو از یه تازه مادر شده یادت باشه قوی باشه چند روز اولو تا ۱۰ روز انگار خوابی ولی بعد اوکی میشی این چند روز فولادی باش و کر باش یعنی به حرف دیگران اهمیت نده چه خوب چه بد غریزه بهت راه درست نشون میده 

برو بيمارستان حالا چه علامتي داري كه مشكوك شدي نشت داره؟ شايد ترشحت زياد شده 

ترشح غلیظ دارم