2726
عنوان

منشی شرکت مشکل ماست

| مشاهده متن کامل بحث + 1181 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا منشیم مطلقس ی بچه هم داره ولی واقعا زن خوبی هس تو این ۳ ماه هیچ  حرکت بدی ازش ندیدم واقعا ...

شرکت پزشکی داری دکتر؟! 

عنوان چی میگه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
البته همه خانم ها هم اینطور نیستن. من خودم همسرم همکاران و منشی خانم داشته و داره. تاحالا چیزی بهشو ...

محیط رو هر آدمی اثر میذاره

نمیشه منکر این مسئله لود

حالا یکی آسون تاثیر میگیره یکی سخت

یکی زود یکی دیر

آدم عاقل خودشو تو شرایطی نمیذاره که بخواد  باهاش مدام بجنگه

منشی مرد بیارید و تمام دیگه بی نظمیاشو باید تحمل کنید میارزه به اینک خانومتون اذیعت نشن

مجبورم دگ اینکارو کنم دو روزه رفته خونه مامانش اصلا میام خونه میبینم نیس اعصابم بهم میریزه ولی شاید ب این منشی ی پول بدم تا کار جدید پیدا کنه اینطور عذاب وجدان نمیگیرم

شرکت زیبایی هس کاشت مو و ... تازه منم تنها نیستم چند تا دکتریم کار میکنیم بقیه مشکل ندارن

موسسه زیبایی، یا مجتمع پزشکی فلان شنیدیم

شرکت زیبایی اخه!! 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
والا منشیم مطلقس ی بچه هم داره ولی واقعا زن خوبی هس تو این ۳ ماه هیچ  حرکت بدی ازش ندیدم واقعا ...

خب معلومه خانومت باید حساس باشه چون اون خانوم مطلقس و خانومتون اعتماد نداره به شما.یه منشی متاهل بگیر ترجیحا سن بالا و یه چیز دیگه این منشی رو عوض کن بعد میخوای یه منشیه دیگه بیاری زنتم باشه که اون قبول کنه

2706