2726
عنوان

منشی شرکت مشکل ماست

| مشاهده متن کامل بحث + 1181 بازدید | 72 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پزشکم منشی مرد غیر از مسئله پولش بی نظمه کلا ب مشکل میخوریم

از ادارات کاریابی منشی اقا تحصیل کرده بگیرید.

خیلی از جووونا بیکارن

پزشکا که درامد خوبی دارن.

ی حقوق خوب بدین .هر۳ نفرتون راضی باشین هم خودتون هم همسرتون هم اون جوون بنده خدایی که سرکار میاد.

بدم میاد نمیتونم قبول کنم حس میکنم از محیط کاری درمیاد غیرتمم قبول نمیکنه 

به به دکتر با غیرت😐

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊

البته همه خانم ها هم اینطور نیستن. من خودم همسرم همکاران و منشی خانم داشته و داره.

تاحالا چیزی بهشون نگفتم. برامم واقعا مهم نیست... باخودم میگم اگه قراره با عشوه یکی تعهداتش بمنو زندگی رو یادش بره همون بهتر ک یادش بره و بره بسلامت✋

اما اکثریت خانم هامثل همسر شما هستن. سعی کنید اعتمادشون و رضایتشون رو جلب کنید ک ایشونم ب ارامش خاطر برسن ک ارامش ایشون مساوی با ارامش شما و زندگیتون.

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.

والا منشیم مطلقس ی بچه هم داره ولی واقعا زن خوبی هس تو این ۳ ماه هیچ  حرکت بدی ازش ندیدم واقعا ب کار نیاز داره منم بهش بیشتر میدم تا زندگیش بچرخه ولی واقعا با هم اصلا کاری نداریم ۹۰ درصد اوقات من تو اتاقم اون بیرون 

پزشکم منشی مرد غیر از مسئله پولش بی نظمه کلا ب مشکل میخوریم

اینطور نیست. همسر منم پزشکن. منشی اقا هم داشتن. اتفاقا خیلی منظم و کاربلد بودن و جدا از منشی گری خیلی کارای درمانگاه هم ی تنه انجام میدادن.

صرف اینکه خیلی از پزشکای بنام هم الان منشی آقا هم دارن.مثل دکتر تقدیری

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.

ببخشید اصلا نمیخوام شما رو قضاوت کنم اما دیدم اکثر مواردی ک مرد خیانت میکنه میگه زنم شکاکه نمیگه خودم مشکل دارم ی کاری کردم مچمو گرفته حالا دیگه حساس شده!

لطفا لایکم نکنید مگه اینکه سخنِ خیلی حکیمانه و گهرباری گفته باشم😁اگه مخالف نظر منی ریپلای نکن❤من آدم مهربونی ام فقط خسته ام میفهمی؟خسته!ولم کنین ولم کنیییییییییین😐☹😅
2706