1596
1578
عنوان

منشی شرکت مشکل ماست

978 بازدید | 72 پست

سلام خانما من ی اقا هستم ۳۴ سالمه زنم رو خیلی دوس دارم زن خوبی هس پیشش احساس ارامش میکنم منتهی ی مشکل داره اونم شکاکه خصوصا رو منشی خیلی حساسه واقعا از کاراش خسته شدم دو سه بارم باهاش حرف زدم ولی اثرش ی هفتس ب نظرتون شما زن هستید بهتر میدونید چیکار کنم حساسیتش کم بشه

راهکار ساده و آسان : پیدا کردن یک منشی مرد 

و روزی آسمان من دوباره آبی می شود و خورشیدی طلوع خواهد کرد 😊                                      .دوستان بعضی حرفا صرفا شوخیه و قصد بی احترامی و یا چیز دیگه ای نیست و یا اینکه فکر بدی هم نکنین 😈😐😐 .                                                                 اما اگر از حرفم ناراحت میشید حتماا بگید تا منظور اصلیمو بگم و درصورت اشتباه عذرخواهی کنم :))❤                                                  

بچه ها این سایت به کاربراش یک میلیون هدیه میده ! از دست ندید

1546
خب منشیتون را عوض کنسد

ی دختره بود خیلی ارایش میکرد لاک و ... گفت عوض کن گفتم باشه ی خانوم با سن بیشتر اوردم حالا گیر داده اینو عوض کن خب واسم حرف درمیارن هر روز ی منشی بیارم بعدشم خب بگم چرا نیاد؟

1432

خانم ذاتش حساسیته. شما اگه میتونی با راهکارهایی ک بلدید حساسیتشون رو کم کنید.ک میگید انجام دادید و نشده

پس میمونه حالا حسن نیت خودتون رو ثابت کنید تا خانمتون هم ب آرامش برسن. منشی رو عوض کنید.

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.
ی دختره بود خیلی ارایش میکرد لاک و ... گفت عوض کن گفتم باشه ی خانوم با سن بیشتر اوردم حالا گیر داده ...

متاهل استخدام کنید خب

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 
ی دختره بود خیلی ارایش میکرد لاک و ... گفت عوض کن گفتم باشه ی خانوم با سن بیشتر اوردم حالا گیر داده ...

خود زنتو بیار منشی شه 😂

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم
1537
1480