2410
2553
عنوان

نت ورک مارکتینگ شرکت بیز ..‌. واقعا پولدار میشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7120 بازدید | 212 پست
اره اون باید دونفرو ببره که به اون پورسانت برسه منم اگه دونفرو ببرم به منم میرسه که خب من کسی که باا ...

والا منم حال نکردم شرکتش هم ندیدم ولی اونجایی که دوست من هست شبیه خرابه بود .... حالم بهم خورد یه کیک ادم نمیتونه بخوره از بس کثیف بود ...

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
دوست منم بادران.پیله کرده به من. برندآموس وان میفروشن

این میگه پلن جدید اومده بین 700 تا 2 میلیون خرید میکنی تادوسال دیگه نمیخواد بخری ،رفته یه تومن جنس گرفته فقط برا خونه خودش دونفرم باید زیرمجموعه خودش کنه

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

راحت بگو ن من دوتومن ضرر کردم یه مشت جنس بنجول گرون میدن دستت که هیچکس نمیخره

وای هرچی میگم بابام میکشم.میگه بگو میخوام برم کلاس.

مگه بده میخوای پول دربیاری دستت بره توجیب خودت😑

زوری میخوادمنوپولدارکنه😅

دوستان هم عضو گیری میکنی بعنوان زیر مجموعت قرارمیگیرن بعد زیرمجموعت که خرید میزنه از خرید اونها برای تو پورسانت میاد. و هرماه خرید زدن اجباریه و اجناس چرت و گرونی هم دارع. البته خرید اجباری رو اول به شما نمیگن!

دخترم تاج سرم😍✨
2720
بازنشست ؟؟😁

والا میگن من سر درنمیاد 

میگه میشینی  خونه پول میدن بهت 😐😂😂

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
دوستم رفته ... بد میگه درآمد ماه اولش۱ تومن بوده الان ۳ تومن شده و قراره ۵ تومن درمان بشه و ۱۰ و ... ...

عزیزم منم از این دوستا داشتم واقعا کار میکردن همش شرکت بودن مدام تعریف میکردن از کارشون که اله و بله که مثلا بقیه مارو هم یکشونن سمت شرکت آخرش همشون بی سرو صدا کارشونو ول کردن هرکی رفته سر یه کار دیگه از اونجا که انسان بسیار خوبی هستم اصلا به روشون نیاوردم شما که اینقدر تعریف میکردید چی شد ول کردید

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
نه اینا عضو میارن اجناس هم خودشون و زیر مجموعه اشون میخرن بیشتر .....

یکی از دوست های داداشم معلمه چن ماه تو این کار بود میگفت تو حسابم سه ملیون پول امده ولی نمیتونم و دارم  همش چرته هر شب خونه یکی جمع میشن جلسه میزارن انقد حرف میزنن مغز تو شستشو میدن بعد بقیه هم حرفاشونو باور میکنن اون که معلم بود ول کرد این کارو

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
این میگه پلن جدید اومده بین 700 تا 2 میلیون خرید میکنی تادوسال دیگه نمیخواد بخری ،رفته یه تومن جنس گ ...

به نظرم گول زنکه 

یه اسمایی ام میگن که نگو.میگفت یکی سناتورشده درامدش مثبت 10شده یعنی.ماهی 10میلیون درمیاره.

لیدرمون ماهی 100میلیون درمیاره

2714
همش دری وریه دوستم چقدر اسرار کرد من برم به زور هم منو برد تو اون جلسه های مزخرفشون سرمو بردن ولی نر ...

دقیقااااااااااااااا

به نظرم گول زنکه  یه اسمایی ام میگن که نگو.میگفت یکی سناتورشده درامدش مثبت 10شده یعنی.ماهی 10م ...

دقیقااا اره اینم میگه

و همشم چرت و پرته

پول دراوردن اگه انقد مفت بود که کسی دیگه سراغ کار کردن نمیرفت که

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
عزیزم منم از این دوستا داشتم واقعا کار میکردن همش شرکت بودن مدام تعریف میکردن از کارشون که اله و بله ...

حتی اونجا بالاسری های همسرم پولشون قسطی میدادن به گوشی و ماشین. میگفتن اینها تو چشمه مردم میبینن فک میکنن ما پیشرفت کردیم

دخترم تاج سرم😍✨
به نظرم گول زنکه  یه اسمایی ام میگن که نگو.میگفت یکی سناتورشده درامدش مثبت 10شده یعنی.ماهی 10م ...

اره اره از این الماس سیاه سفید قرمز ... این واژه ها حتی اسم یه آقا هم گفتن فکر کنم مهدی ایزدی یا یزدی سرچ کنید میاد ...

حتی اونجا بالاسری های همسرم پولشون قسطی میدادن به گوشی و ماشین. میگفتن اینها تو چشمه مردم میبینن فک ...

جدییییی 

یه پسری اومد با اپل واچ و سوئیچ ماشین و اینا برگشت به من گفت بیا حتما و اینا 

2706