2703
2553
عنوان

نت ورک مارکتینگ شرکت بیز ..‌. واقعا پولدار میشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7120 بازدید | 212 پست

عزیزم من همسرم یک سال بصورت ۲۴ ساعته اونحا کار کرد ۱۰ میلیون پول خرج کردیم بدون هیچ اغراقی میگم یک قرون هم پول درنیاوردیم ما فقط وقت و انرژی و پول هدر میره و برای بالادستی ها پول میشه

روی کاغذ این شرکتها همه چیشون درسته اما در عمل در کشور ایران اصلا راه نمیره

این تجربه من

دخترم تاج سرم😍✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست من بایه سماجتی میخوادمنوببره

همون یه چیزی می رسه بهش ولی من رفتم همشون چسبیدن بهم واقعا 

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
2720
منم همین طور  اگه بری  یه چیزی می رسه به اون ...‌

اره اون باید دونفرو ببره که به اون پورسانت برسه منم اگه دونفرو ببرم به منم میرسه که خب من کسی که بااین کارا موافق باشه رو ندارم اطرافم والبته خودمم خوشم نمیاد واهلش نیستم

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2714
نه عضو جمع کردنی نیست بیشتر شبیه بازاریابیه باید واسه اجناس گرونشون مشتری پیدا کنی

نه اینا عضو میارن اجناس هم خودشون و زیر مجموعه اشون میخرن بیشتر .....

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
نه عضو جمع کردنی نیست بیشتر شبیه بازاریابیه باید واسه اجناس گرونشون مشتری پیدا کنی

عضوگیریم داره ازطریق عضوگیری به درامد میرسی که اگه یه سربری اونجا میبینی یه مشت ادم الاف وبیکار نشستن فقط واسه شستشوی مغز

همون یه چیزی می رسه بهش ولی من رفتم همشون چسبیدن بهم واقعا 

زیرمجموعشون میشی دیگه...ازسود توسودمیگیرن.بعدنوام بایدسه نفروببری.    تاالی اخر.

یه کرمشون 70هزارتومن😱😱😱😱خیلی گرون میفروشن

همش دری وریه دوستم چقدر اسرار کرد من برم به زور هم منو برد تو اون جلسه های مزخرفشون سرمو بردن ولی نرفتم خیلی هم پر رو و کنه بودن اه یادم میاد اعصابم خورد میشه.اخرشم خودش در اومد از اون کار

2706