2410
2553

سلام ببخشید یه شرکت هست به اسم بیز 

کسی میدونه واقعیه یا ن؟

نت ورک مارکتینگ خیلی اطلاع ندارم اگر کسی هست ممنون میشم اطلاعات بده

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

دوست منم رفته شرکت بادران،پیله کرده به من تو هم بیا😞

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
ازمن میشنوی نرو تواین کار همش ضرره عین کنه هم میچسبن بهت

دوستم رفته ... بد میگه درآمد ماه اولش۱ تومن بوده الان ۳ تومن شده و قراره ۵ تومن درمان بشه و ۱۰ و .....‌

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  

شرکت هرمی زیر مجموعه جمع کنی ولی من کسیو  ندیدم پول برداشت کنه میگن پول میره تو حسابشون ولی نمیتونن برداشت کنن  

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
دوست منم رفته شرکت بادران،پیله کرده به من تو هم بیا😞

منم همین طور 

اگه بری  یه چیزی می رسه به اون ...‌

دوستم رفته ... بد میگه درآمد ماه اولش۱ تومن بوده الان ۳ تومن شده و قراره ۵ تومن درمان بشه و ۱۰ و ... ...

همش دروغ من رفتم تواین کار کلاس تشکیل میدن یه مشت دروغ ودونگ یادت میدن حرفای دوستتم باور نکن واسه جذبت این حرف میزنه 

شرکت هرمی زیر مجموعه جمع کنی ولی من کسیو  ندیدم پول برداشت کنه میگن پول میره تو حسابشون ولی نمی ...

دوست من میتونه بد میگه ۴ سال بعد بازنشست میشه 😑

2706