1600
1480
عنوان

نت ورک مارکتینگ شرکت بیز ..‌. واقعا پولدار میشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1253 بازدید | 209 پست
منم همین طور  اگه بری  یه چیزی می رسه به اون ...‌

اره اون باید دونفرو ببره که به اون پورسانت برسه منم اگه دونفرو ببرم به منم میرسه که خب من کسی که بااین کارا موافق باشه رو ندارم اطرافم والبته خودمم خوشم نمیاد واهلش نیستم

ابله ها به ما گفتند دنیای آینده دنیای مذاکره است نه موشک،اما سردار مارا با موشک کشتند...  

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

نه عضو جمع کردنی نیست بیشتر شبیه بازاریابیه باید واسه اجناس گرونشون مشتری پیدا کنی

عضوگیریم داره ازطریق عضوگیری به درامد میرسی که اگه یه سربری اونجا میبینی یه مشت ادم الاف وبیکار نشستن فقط واسه شستشوی مغز

1546
همون یه چیزی می رسه بهش ولی من رفتم همشون چسبیدن بهم واقعا 

زیرمجموعشون میشی دیگه...ازسود توسودمیگیرن.بعدنوام بایدسه نفروببری.    تاالی اخر.

یه کرمشون 70هزارتومن😱😱😱😱خیلی گرون میفروشن

همش دری وریه دوستم چقدر اسرار کرد من برم به زور هم منو برد تو اون جلسه های مزخرفشون سرمو بردن ولی نرفتم خیلی هم پر رو و کنه بودن اه یادم میاد اعصابم خورد میشه.اخرشم خودش در اومد از اون کار

8
اره اون باید دونفرو ببره که به اون پورسانت برسه منم اگه دونفرو ببرم به منم میرسه که خب من کسی که باا ...

والا منم حال نکردم شرکتش هم ندیدم ولی اونجایی که دوست من هست شبیه خرابه بود .... حالم بهم خورد یه کیک ادم نمیتونه بخوره از بس کثیف بود ...

دوست منم بادران.پیله کرده به من. برندآموس وان میفروشن

این میگه پلن جدید اومده بین 700 تا 2 میلیون خرید میکنی تادوسال دیگه نمیخواد بخری ،رفته یه تومن جنس گرفته فقط برا خونه خودش دونفرم باید زیرمجموعه خودش کنه

ابله ها به ما گفتند دنیای آینده دنیای مذاکره است نه موشک،اما سردار مارا با موشک کشتند...  
راحت بگو ن من دوتومن ضرر کردم یه مشت جنس بنجول گرون میدن دستت که هیچکس نمیخره

وای هرچی میگم بابام میکشم.میگه بگو میخوام برم کلاس.

مگه بده میخوای پول دربیاری دستت بره توجیب خودت😑

زوری میخوادمنوپولدارکنه😅

دوستان هم عضو گیری میکنی بعنوان زیر مجموعت قرارمیگیرن بعد زیرمجموعت که خرید میزنه از خرید اونها برای تو پورسانت میاد. و هرماه خرید زدن اجباریه و اجناس چرت و گرونی هم دارع. البته خرید اجباری رو اول به شما نمیگن!

1537
دوستم رفته ... بد میگه درآمد ماه اولش۱ تومن بوده الان ۳ تومن شده و قراره ۵ تومن درمان بشه و ۱۰ و ... ...

عزیزم منم از این دوستا داشتم واقعا کار میکردن همش شرکت بودن مدام تعریف میکردن از کارشون که اله و بله که مثلا بقیه مارو هم یکشونن سمت شرکت آخرش همشون بی سرو صدا کارشونو ول کردن هرکی رفته سر یه کار دیگه از اونجا که انسان بسیار خوبی هستم اصلا به روشون نیاوردم شما که اینقدر تعریف میکردید چی شد ول کردید

اگه با نظر من مخالفی لطفا ریپلای نکن مرسی اگرم ریپلای کردی و جوابتو ندادم فکرنکنم کم آوردم حوصله ی بحث کردن ندارم
نه اینا عضو میارن اجناس هم خودشون و زیر مجموعه اشون میخرن بیشتر .....

یکی از دوست های داداشم معلمه چن ماه تو این کار بود میگفت تو حسابم سه ملیون پول امده ولی نمیتونم و دارم  همش چرته هر شب خونه یکی جمع میشن جلسه میزارن انقد حرف میزنن مغز تو شستشو میدن بعد بقیه هم حرفاشونو باور میکنن اون که معلم بود ول کرد این کارو

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
این میگه پلن جدید اومده بین 700 تا 2 میلیون خرید میکنی تادوسال دیگه نمیخواد بخری ،رفته یه تومن جنس گ ...

به نظرم گول زنکه 

یه اسمایی ام میگن که نگو.میگفت یکی سناتورشده درامدش مثبت 10شده یعنی.ماهی 10میلیون درمیاره.

لیدرمون ماهی 100میلیون درمیاره

1547