2726
عنوان

نظرتون راجع به ماشین شریکی چیه مشکل به وجود میاره

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 34 پست

نه بابا اصلا نکن الان برادر ب برادر رحم نمیکنه چ برسه شریک ماشین میخای کاره تو راه بندازه اون موقع باید بعضی اوقاتم جروبحث و دعوا کنی ک من بردم اون برد اصلاا دونباله دردسر نگرد از ما گفتن بود

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه ماشین سنگین شراکتی خریدیم واسه هفت پشتمون بس بود .....

اختیارشو نداری بعد سر خرج ماشین بحث میشه اصلا یه وضعی

یه پیکان بخر ولی مال خودت 

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
ادم بهشت هم با کسی شریک نشه😏😏 ماشالا همه بدبینیمااا😉

اخه خاهر ثابت شده ک شراکت دیگ مث قدیم نیس طرف معرفت و شعور داشته باشه الان همه سفت شدن و دعوایی از حقشون نمیگذرن خودت باشی و خداعه خودت و تامام

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
اخه خاهر ثابت شده ک شراکت دیگ مث قدیم نیس طرف معرفت و شعور داشته باشه الان همه سفت شدن و دعوایی از ح ...

منم هم عقیده ام با شما. شراکت رو تو هیچی نمیپسندم.

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.

ماو برادرشوهرم کارو ماشینمون شریکیه البته الان محرده کلی من مشکل دارم خودشون که چیزی نمیگن ولی اختیارنداریم اصلا منم چیزی نمیتونم بگم ولی مطمعنم زن بگیره اینجوری نمیمونه

ب شدت مشكل بوجود مياد مگه بيكاري ي كاشين اروزنتر جدا بخر هر روز اعصاب خوردي ميشه برات

مشکل جای پارکه من بخرم اونم بخره چهار تا جای پارک میشیم با هم

باشه دوستان نمیکنم اینکارو 🙌

بازم هیچی...
2706