1600
1541

حتما

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546

حال دلم خیلیییییییییی بده

استارتر برات صلوات فرستادم

ازتون میخوام برای منم دعا کنین

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته یعنی بااااااااید اتفاق بیفته چون از خدا خواستم و میدونم نه نمیاره اما داره امتحان صبر ازم میگیره💖💖💖تیکرم برای رسیدن به آرزومه🌹🌹تا قبل از نوروز۹۹ به آرزوم میرسم یقیییییین دارم. دوست مجازی من برای آرزوم یه صلوات یا یه آمین بگو🙏🙏🙏🙏
1432
آن شا الله حال دلت عالی بشه خنده برگرده به لبات عزیزم

دعا کن برام

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته یعنی بااااااااید اتفاق بیفته چون از خدا خواستم و میدونم نه نمیاره اما داره امتحان صبر ازم میگیره💖💖💖تیکرم برای رسیدن به آرزومه🌹🌹تا قبل از نوروز۹۹ به آرزوم میرسم یقیییییین دارم. دوست مجازی من برای آرزوم یه صلوات یا یه آمین بگو🙏🙏🙏🙏

با اجازه استارتر

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3594291/چله-سوره-مریم-برای-بارداری

‌        💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند        
1403