2726
عنوان

کیا ارشد روانشناسی خوندن بیاین کمک

2354 بازدید | 17 پست

سلام دوستان من لیسانس حسابداری مالیاتی دارم و میخوام ارشد روانشناسی شرکت کنم

مد نظرم روانشناسی بالینی هست حالا چند تا سوال دارم

درسهایی که نوشته برای روانشانسی بالینی ضریب صفر داره اونا رو نباید تو کنکور جواب بدم؟یا ندم؟

اگه زبان هیچی نزنم شانسی دارم برای دانشگاه دولتی؟

برای چی میخوای بخونی؟

میدونی که با لیسانس غیر مرتبط اجازه کار نداری؟

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
برای چی میخوای بخونی؟ میدونی که با لیسانس غیر مرتبط اجازه کار نداری؟

شنیدم اگه دو تا مدرک داشته باشی واسه روانشناسی مجوز کار میدن

اونهایی هم که یه مدرک دارن میتونن برن تو مراکز مشاوره کار کنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شنیدم اگه دو تا مدرک داشته باشی واسه روانشناسی مجوز کار میدن اونهایی هم که یه مدرک دارن میتونن برن ...

نه عزیزم با یه مدرک هیچ جا اجازه فعالیت درمانی ندارید

چون دائما بازرس میاد و مدارک اعضا رو چک میکنن

حتما باید دو مقطع بخونید...یعنی تا دکتری بخونید

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2728
نه عزیزم با یه مدرک هیچ جا اجازه فعالیت درمانی ندارید حتما باید دو مقطع بخونید...یعنی تا دکتری بخون ...

از بستگانمون هست با لیسانس غیر مرتبط ارشدش رو خوند و الان تو کلینیک کار میکنه

از بستگانمون هست با لیسانس غیر مرتبط ارشدش رو خوند و الان تو کلینیک کار میکنه

چه سالی خونده؟

تا ۹۳ قبول میکردن..یه آزمون می گرفتن و اجازه میدادن

از سال ۹۳ ممنوع شد و حتما باید دو مقطع بخونید

من کارم همین...و تو هیچ کلینیکی اجازه داده نمیشه

مگر صاحب کلینیک آشنا باشه و یا کار غیر رواندرمانی بهش محول بشه

مثلا اپراتوری دستگاه نوروفیدبک

یعنی اگه بتونم دانشگاه دولتی هم قبول بشم بازم قبول نمیکنن؟ راستی این شغل چه جوریه به سن و سال مربوط ...

سلام 

دو مقطع متوالی 

یه سن ارتباطی نداره

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
سلام  دو مقطع متوالی  یه سن ارتباطی نداره

خوب به نظرت برم از اول واسه کارشناسی بخونم بعد ارشدش رو بدم؟خیلی زورم مییاد

دکتری خیلی سخته؟چکار کنم برم ارشد و وکتری یا از اول لیسانس برم

راستش بچه 4ماهه و 6ساله دارم خیلی هم وقت واسه خوندن ندارم شانسم تو قبولی خیلی کمه😢

خوب به نظرت برم از اول واسه کارشناسی بخونم بعد ارشدش رو بدم؟خیلی زورم مییاد دکتری خیلی سخته؟چکار کن ...

اگه علاقه دارین واقعا برین سمت روانشناسی 

ظاهرش آسونه 

تا علاقه نباشه نمیتونین به جایی برسین

پیشنهاد میکنم به فکر کارشناسی و ارشد باشین 

تا ارشد و دکتری.

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
شما شاغل هستین؟ تونستین از اینکار درآمد کسب کنین

نه 

من در حال خوندنم برای دانشگاه تهران 

دوسال دیگه آزمون ارشد دارم

بالینی واقعا سخته 

با تربیتی ام میتونین مرکز داشته باشین 

و خیلی ساده تر هم هست 

رقیب هم کمتره 

2706