2410
2553
عنوان

خوش به حال اونا که خونه دارند و تو خونه خودشونند

| مشاهده متن کامل بحث + 1577 بازدید | 123 پست

خودت رو دادی اما اصلا ناراحت نباش حداقل مثه من مستاجر نیسی پدر شوهر من اصلا نذاشت خونش بشینیم به همه هم رفت گفت خونه خودم نشستن از همون اول مستاجریم همشم هی اجارو میبرن بالا  حدا رو شکر کن اجاره نشین نیسی من همش وسایلم بسس که اگه گفتن پاشین برین آماده باشم غمت نباشه به کسی هم زبط نداره تو چیو چقدر میخری مادر شوهر من همش می‌پرسید دوبار زدم تو پرش دیه نمیپرسه

هیچ
خوش به حال اونایی که  مادر  دارن ،چون  فقیر نیستن

خدا رحمت کنه مادر مهربونتون رو... آخی که منم در شرایط چند سال پیش شمام.. روحشون شاد 😔😔😔😔

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرشوهر و خانواده شوهرم آدمای خوبی هستند که باهشون تونستم 13 سال زندگی کنم آدمای سالمی ان فقط ارثشو ...

مادرشون زنده اس و ارث میخوان عجب ادمایین

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
اره واقعا،،خوش به حالشون،،تو رو خدا خونه دارها .،خونه تونو تحت هیچ شرایطی نفروشین.ما فروختیم والان۲ ...

اخییی عزیزم .چ خوبه ک خودت میگی اینارو ...یواش یواش یکم تغییر بدید درست میشه عادت میکنید 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2720
خواهرشوهرت 30 میلیون گفته؟

گلم عکس پروفایل خودتون هستید؟ اگه خودتون هستید که چه دل و جراتی دارید با این امنیت ضعیف سایت عکس خودتونو گذاشتید.. 

دل من گِردِ جهان گشت و نیابید مثالش⁦♥️⁩
اره واقعا،،خوش به حالشون،،تو رو خدا خونه دارها .،خونه تونو تحت هیچ شرایطی نفروشین.ما فروختیم والان۲ ...

خب عزیزم خونت ماله خودتم باشه بازم اینکارا مزاحمت داره دیگه  بازم این مشکلات هست مگه اینکه ویلایی داشته باشیورگرمه اپارتمان نشینی یک سری ادابی داره که هم مستاجر هم صاحب خونه باید رعایت کنه

خدا رحمت کنه مادر مهربونتون رو... آخی که منم در شرایط چند سال پیش شمام.. روحشون شاد 😔😔😔😔

امیدوارم مادرت  بهبود پیدا کنه و سلامت باشه

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
2714

انشالله مشکلت حل میشه عزیزم اما موندن تو خونه ای ک چشم بقیه دنبالشه واقعا بی برکتی میاره اگه از اونجا برید برکت میاد تو زندگیتون امیدوارم شوهرتون ب این مساله پی ببره

آخہ شبــــ ڪـــــ میشہ... حس میڪنم یڪے نشستہ پیشتـــ
عزیزم دلم یه جوری شد ایشالا مشکلت حل بشه

قربونت برم ایشالا مشک توم حل میشه بخدا زندگی همینه پستی و بلندی های خودشو داره ی کم سیاست ب خرج بده و دل شوهرتو ی جوری ب دست بیار ک خودش بگه بریم از این خونه. 

‏من غَم انگيز ترین،شعرِ جهانمتو نخوان....

یه کاری کنید عزیز جان ، سوره ی تحریم رو ۲۱ بار به نیت برطرف شدن مشکلتون و درست شدن روابط بخونید ، رابطه ها که درست بشه اون قضیه ی خونه هم مطمئن باشید خودبخود حل میشه.

با اطمینان خاطر بخونید و مطمئن باشید انشالله حل میشه.

من معمولا عادت ندارم اینجور چیزها رو مثلا چی بخونید و چند بار و ... به شخصی توصیه کنم ولی این از معدود مواردی هست که میگم چون هم خودم امتحان کردم و هم به عزیزانم که گفتم حقیقتا کارساز بوده براشون الحمدلله.

یه مورد دیگه به هیچ عنوان توی بحث هاشون دخالت نکنید . مقابل همسرتون فقط طرفدار ایشون باشید حتی اگر بی منطق داره میگه . 

و اشتباهشون رو در زمانی که عصبانی یا ناراحت نیستن به ایشون بگید

سلام😊 
2706